278 Naam Rang Functie H. Smit C. Borstlap Dr. T. J. C. Gerritsen Dr. H. Groene weg W. J. M. J. d'Aquin P. J. Theusen A. van Gruting H. Koot J. Rothuizen H. J. Derks. W. J. van Duysberg G. van Rossem T. F. M. Schaepman. J. Schoon J. Spier Dr. H. B. Wïardi Beekman L. Huizinga Sectie IV (juridische aangelegenheden) Mr. J. D. Scheper Dr. J. J. A. Bakker Mr. J. G. Stencker Mr. Dr. J. F. M. Eras Mr. G. J. de Lint Mr. C. J. F. Cal jé A. G. W. Severijnen Jhr. Mr. W. H. den Beer Portugael Mr. J. H. C. Slotemaker Sectie Vila (controle op de administra tieve dienst) C. F. Hengeveld J. Wabeke J. M. B. M. F. v. Strien H. A. A. M. Aalbers J. Jonker A. v. d. Lip. L. M. R. de Liefde. G. Bijlenga Sectie VII b (administratie en verpleging van de Afdeling Landmacht) R. Middelbeek T roependetachement L. M. Arnoldy L. Scheepers H. D. Pierson Ambtenaar v. adm. 2e kl. Res. kapitein spec, dienst Res. kapitein spec, dienst Res. kapitein spec, dienst Res. Ie luitenant alg. dienst Res. 2e luitenant alg. dienst Ambtenaar Res. kolonel v. d. generale staf Kapitein genie Hoofdcommies Hoofdcommies Res. majoor spec, dienst Res. majoor spec, dienst Res. kapitein spec, dienst Res. kapitein infanterie Res. Ie luitenant alg. dienst Res. Ie luitenant spec, dienst Kapitein v. d. generale staf Res. kapitein spec, dienst Res. kapitein spec, dienst Res. kapitein spec, dienst Res. Ie luitenant spec, dienst Res. Ie luitenant alg. dienst Res. Ie luitenant alg. dienst Res. Ie luitenant alg. dienst Res. Ie luitenant alg. dienst Luitenant-kolonel militaire admini stratie Majoor militaire administratie Kapitein militaire administratie Kapitein militaire administratie Kapitein militaire administratie Kapitein militaire administratie Kapitein militaire administratie Kapitein militaire administratie Kapitein militaire administratie Kapitein infanterie le luitenant infanterie Kornet cavalerie Toegevoegd ambtenaar Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd ambtenaar Hoofd-bureau IIIc (codedienst) Toegevoegd officier Toegevoegd ambtenaar Toegevoegd ambtenaar Hoofd-bureau Illd (pers en voorlichting) Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Sectiehoofd Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Sectiehoofd Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Hoofd Commandant Sectiecommandant Sectiecommandant

NIMH | 1957 | | pagina 298