279 Naam Rang Functie Afdeling Luchtverdediging (tevens Commando Lucht verdediging) P. W. Best V. E. Wilmar J. H. Droste Mr. A. van Os Secretarie L. L. Tinkelenberg D. W. Looman Sectie artillerie C. C. Grosjean D. de Leeuw F. H. J. Köhlbrugge S. H. Hoogt er p J. F. J. Boxem C. C. J. de Bruyn K. W. Walthuis Sectie luchtvaart A. Baretta J. T. Kuiper A. L. C. Dufour C. J. M. Nass Sectie landstorm A. C. Verschoor Sectie verlichtingsdienst Ir. W. J. v. d. Meulen Sectie luchtbeschermingsdienst J. H. v. Riesen P. J. M. Evers Sectie verbindingsdienst G. A. v. d. Nagel J. de Groot Sectie intendance N. v. Amersfoort Controle Militaire administratie B. F. Westerweel I. H. Bartman Troepen detachement J. H. Kouwenhoven C. M. Campagne Luitenant-generaal Luitenant-kolonel v. d. generale staf Majoor v. d. generale staf Res. kapitein alg. dienst Res. Ie luitenant infanterie Res. Ie luitenant grenadiers Luitenant-kolonel artillerie Majoor artillerie Kapitein artillerie le luitenant artillerie Res. le luitenant artillerie 2e luitenant artillerie 2e luitenant artillerie Kapitein v. d. generale staf Kapitein-waarnemer Kapitein-waarnemer K.N.I.L. le luitenant-vlieger Res. kapitein vrijw. landst. lucht wachtdienst Res. majoor genie Res. kapitein infanterie Kapitein infanterie Res. luitenant-kolonel genie Res. majoor genie Res. majoor spec, dienst Res. majoor militaire administratie Kapitein militaire administratie Res. kapitein infanterie Res. le luitenant infanterie Commandant Luchtverdedi ging, Hoofd van de Af deling Chef van de Staf Sous-chef van de staf Toegevoegd officier Hoofd Toegevoegd officier Sectiehoofd Toegevoegd hoofdofficier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Sectiehoofd Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier Sectiehoofd Sectiehoofd Sectiehoofd Toegevoegd officier Sectiehoofd Toegevoegd officier Sectiehoofd Controleur Toegevoegd officier Commandant C.-Stafwacht

NIMH | 1957 | | pagina 299