280 Naam Rang Functie Afdeling Etappen- en Verkeers dienst (tevens Etappen- directie) H. H. Thoden van Velzen. Kolonel generale staf Directeur etappen- en ver keersdienst C. O. van Resteren Tijdelijk res. luitenant-kolonel Chef van de staf generale staf (K.N.I.L.) F. Stuvel Luitenant-kolonel generale staf Toegevoegd aan de direc teur W. J. K. Baay Kapitein generale staf Toegevoegd aan de direc teur 2) H. Schouwman Kapitein infanterie Adjudant Sectie algemene zaken Ir. W. Kool Res. majoor spec, dienst Sectiehoofd Jhr. Mr. D. P. M. Graswinckel Res. majoor infanterie Toegevoegd officier Prof. Dr. Ir. J. Goudriaan Res. majoor alg. dienst President Ned. Spoorwegen en als zodanig toegevoegd aan de directeur Sectie Spoorwegdienst J. J. Jurrissen Kapitein generale staf Sectiehoofd C. G. Berenschot Kapitein infanterie Toegevoegd officier J. v. Heuvelen le luitenant infanterie Toegevoegd officier M. Wins Res. kapitein spec, dienst Toegevoegd officier G. P. de Haas Res. kapitein alg. dienst Toegevoegd officier Air. F. Gerst Res. luitenant spoorwegdienst Toegevoegd officier Ir. H. P. R. Baak Res. 2e luitenant spoorwegdienst Toegevoegd officier J. Tak Kapitein infanterie Gedet. bij Hoofdadministra J. H. Grote Kapitein infanterie tie der N.S. J. Ente Res. majoor spec, dienst Als ambtenaar werkaam bij de N.S. Ir. W. A. C. Pont Res. kapitein spec, dienst idem Ir. H. L. J. Vinke Res. kapitein spec, dienst idem Ir. W. A. Breukelman Res. le luitenant alg. dienst idem Ir. J. Wessels Boer Res. le luitenant spec, dienst idem Ir. J. A. v. Dorsser Keus Res. le luitenant spec, dienst idem Ir. J. v. Roggen Res. le luitenant spec, dienst idem Ir. E. de Coek Res. le luitenant alg. dienst idem Ir. N. B. van Albada Res. le luitenant alg. dienst idem Ir. F. W. Santman Res. 2e luitenant spoorwegdienst idem W. L. Tiel Res. kapitein infanterie Voorbereiding evacuatie automaterieel J. H. Nieuwenhuis Res. kapitein motordienst idem Sectie motordienst J. A. Geensen Kapitein infanterie Sectiehoofd J. J. H. W. Couvee le luitenant infanterie Toegevoegd officier J. Kropf le luitenant infanterie Toegevoegd officier x) Was gedurende de oorlogsdagen gedetacheerd van de K.M.A. 2) Was oorspronkelijk Chef van de Staf, doch vervangen in verband met plaatsing op 9 Mei bij de Hogere Krijgsschool, die weder zou worden opgericht. In verband met het uitbreken van de oorlog werd dit niet uitgevoerd.

NIMH | 1957 | | pagina 300