122 Naam Rang Functie M.C.-II-33 R.I. A. J. A. Oudenampsen Kapitein Compagniescommandant P. Compaan Res. Ie luitenant Sectiecommandant H. M. Goossens Res. 2e luitenant Sectiecommandant Brennikmeyer Dpi. sergeant Sectiecommandant Oosterbaan Dpi. sergeant Sectiecommandant 33 C.MR. F. van der Wijk Res. kapitein Compagniescommandant K. Nauta Res. Ie luitenant Sectiecommandant H. K. de Vries Res. Ie luitenant Sectiecommandant 33 Bt 6 veld T. E. R. Lieve Res. Ie luitenant Batterijcommandant van der Veen Kornet Sectiecommandant Steenbergen Wachtmeester Sectiecommandant 36 R.I. Staf J. H. Sonne Res. luitenant-kolonel Regimentscommandant S. Boonzzyer Res. kapitein Kapitein-adjudant R. Bergsma Res. Ie luitenant Toegevoegd L.H.'bakens Res. Ie luitenant Toegevoegd H. J. Snoeke Res. Ie luitenant Toegevoegd Dr. M. van der Reis Res. off.v.gez. Ie kl. Regimentsarts Ds J. de Waard Majoor Res. veldprediker Ds. J. F. van den Berg Majoor Res. veldprediker 1-36 R.I. Staf W. L. Bisschoff Majoor Bataljonscommandant J. Geurts Res. Ie luitenant Luitenant-adjudant E. van de Roer (tijd.) Res. 2e luitenant Toegevoegd L. A. van Lis Res. 2e luitenant Toegevoegd J. W. H. Helleman Res.off.v.gez. 2e kl. Bataljonsarts 1-1-36 R.I. P. W. Baas Res. kapitein Compagniescommandant (afw.) S. Hof Res. Ie luitenant Sectiecommandant M. H. de Vroome Res. 2e luitenant Sectiecommandant Assies Vaandrig Sectiecommandant Smit Vaandrig Sectiecommandant 2-1-36 R.I. J. L. Suk Res. kapitein Compagniescommandant S. Nieuwbuurt Res. 2e luitenant Sectiecommandant K. Strijker Res. 2e luitenant Sectiecommandant J. Wieringa Res. 2e luitenant Sectiecommandant A. Dibbets Vaandrig Sectiecommandant 3-1-36 R.I. H. J. Kapelle Res. kapitein Compagniescommandant J. M. van der Zee Res. Ie luitenant Sectiecommandant J. A. de Pree Res. Ie luitenant Sectiecommandant Bijsterveld Vaandrig Sectiecommandant

NIMH | 1960 | | pagina 140