88 BIJLAGE I KADERLIJST VAN HET WESTFRONT l) Naam Functie STAFKWARTIER- WESTFRONT Dr. G. J. de Groot H. M. G. J. Lentz. C. A. H. Regout W. J. v. d. Poel J. J. M. Stessen E. Strens Mr. K. Groen S. P. van 't Hof G. C. Kools R. L. van Dam Ir. J. F. H. Krügers Dr. I. Zeehandelaar C. R. Mulder Ir. P. C. van Steenwijk A. Boekkooy J. C. A. Siliacus A. M. van Dijk E. S. Zeevenhoven. H. J. van Dijk D. Kruseman J. J. C. Klep A. U. A. van Grevenstein G. Fabius D. A. W. Henskes Adriaansen P. Heybroek J. P. de Lang Kaderopleiding D. de Wilde 5 Dep. C. Bew. Tr. A. W. Bijl H. F. F. W. van Blokland B. W. Leddy Okker Barends 10 Dep. C. Bew. Tr. G. Onrust Res. G.C. Grenadiers H. F. D. Oxenaar M. G. A. A. J. Quadekker J. J. van Leeuwen Mr. T. W. F. H. Smits Res.kolonel infanterie Kapitein infanterie Res. Ie luitenant infanterie Res. Ie luitenant infanterie Res. kapitein infanterie Res. kapitein infanterie Res. 2e luitenant alg. dienst Res. kapitein infanterie Res. kolonel-intendant Res. kapitein-intendant Res. kapitein-intendant Res.dir.off. v. gez. 2e kl. Res. kapitein artillerie Res. Ie luitenant infanterie Res. kapitein artillerie Majoor artillerie Res. luitenant-kolonel genie Kapitein genie Res. kapitein infanterie Res. Ie luitenant cavalerie Res. Ie luitenant infanterie Res. kapitein militaire administratie Luitenant-kolonel artillerie Res. kapitein genie Res. majoor alg. dienst Res. kapitein infanterie le luitenant infanterie Adj udant-onderofficier Res. kapitein Res. le luitenant Res. 2e luitenant Vaandrig Vaandrig Res. kapitein Res. kapitein Res. le luitenant Res. le luitenant Res. le luitenant Frontcommandant Chef v.d. Staf en Hoofd Sectie I Adjudant v/u frontcommandant Sectie 1-1 (tact. aangelegen heden) Sectie 1-2 (organisatie) Sectie 1-3 (inlichtingen) Sectie 1-4 Sectie 1-7 (militair gezag) Sectie II (intendance) Sectie II (intendance) Sectie II (van 10 Mei af) Sectie II Ia (geneeskundige dienst) Sectie Illb (veterinaire dienst) Sectie IIIc (gasdienst) Sectie IV (materieel) Magazijndienst Sectie V (geniedienst) Sectie V (geniedienst) Sectie VI (aan- en afvoer en verkeer) Sectie VII (adm. en verpleging) Artilleriecommandant Hoofd verbindingsdienst Directeur veldpostkantoor C.-T roependetachement Sectiecommandant bij het troe pendetachement Commandant Commandant Sectiecommandanten Commandant Commandant Sectiecommandanten 1) Deze kaderlijst is niet volledig en voor de algehele juistheid der opgenomen gegevens kan niet worden ingestaan.

NIMH | 1961 | | pagina 104