91 Naam Functie J. Schenkel J. G. Pijber Detachement kustartillerie W. G. F. v. Heyningen Mr. R. J. P. Derksema J. G. G. Moorrees L. W. Schuiling B. J. J. Jeronimus L. v. d. Veen P. G. H. Brouwer H. A. Meyer H. Winkel R. Fack H. F. Grondijs W. F. Bijl S. P. Sieperda Drs. H. Kuiper H. Simons H. J. W. Das H. A. G. v. Griethuizen W. de Boer Th. Diepen A. G. M. de Bont F. Bos G. A. J. Bleeker G. Slabbekoorn P. A. Hofman J. T. de Koningh L. Drukker W. N. Broekhuizen A. J. Huurman J. W. Thijssen Lu. A. en Lu. Mitr. 2) C. H. Cornegoor R. F. de Bruine F. J. H. v. Eyk H. A. v. Beuningen Heslinga GROEP LEIDEN Staf J. P. Boots M. J. v. d. Hoog A. L. J. Stoffels J. J. v. d. Meulen J. S. de Jong Mr. L. Donker J. A. A. Stroink Adj. onderofficier Vaandrig Res. luit.-kolonel Res. kapitein Kapitein Res. kapitein Res. Ie luitenant Res. Ie luitenant Res. Ie luitenant mil. adm. Res.off.v.gez. 2e kl. Res. Ie luitenant Res. 2e luitenant Res. majoor Res. kapitein Res. Ie luitenant Vaandrig Res. kapitein Res. Ie luitenant Res. Ie luitenant Res. Ie luitenant Vaandrig Res. kapitein Res. Ie luitenant Res. kapitein Res. Ie luitenant Res. Ie luitenant Res. Ie luitenant (genie) Kapitein Res. Ie luitenant 2e luitenant Adj. onderofficier Res. kapitein Vaandrig Vaandrig Res. Ie luitenant Vaandrig Res. luit.-kolonel Kapitein artillerie Res. kapitein Res. kapitein Res. kapitein Res. kapitein alg. dienst Res. Ie luitenant C.-Sectie te Beverwijk C.-Sectie te Wijk aan Zee Detachementscommandant C.-Staf (tevens Fortccmman- dant) Ingedeeld in de Staf Administrateur Detachementsarts C.-Pantserbatterij en -koepel op het fort Batterij-officier C.-Afdeling IJmuiden-noord (Batterijen I en II) C.-Batterij I Ingedeeld bij Batterij I C.-Batterij II Ingedeeld bij Batterij II C.-Batterij III Ingedeeld bij Batterij III C.-Batterij IV Ingedeeld bij Batterij IV C.-Sectie zoeklichten C.-2e Dep. K.A. l) Ingedeeld bij 2e Dep. K.A. C.-18 Bt. Lu.A. J Toegevoegde officieren C.-152 Bt. Lu.A. Batterij-officier Groepscommandant Chef van de Staf Juiste functie niet meer bekend Volledigheidshalve vermeld. Behoorde niet tot de Positie IJmaiden. 2) De namen der commandanten van 7, 9, 11 en 21 Pel. Lu. Mitr. zijn niet meer bekend.

NIMH | 1961 | | pagina 107