268 Naam Functie Mitrailleur compagnie (Staf en twee sectiën in brug genhoofd Willemstad) J. V. S. Diels B. J. v. d. Wiel H. van Ingen 39 Res. Grenscompagnie Mr. O. Verdoorn B. J. J. Hilbrand C. J. Revier W. van Rijnen C. A. M. Knüppe 1-II-34 R.I. J. van der Wal K. Bolderheij J. W. Kloot Twee sectiën-11 M.C. Namen niet meer bekend. Detachement kustartillerie Staf P. A. W. van der Wolff Mr. J. van der Scheer H. Kamps Batterij IX A. Stolk Chr. Bouwhuizen J. W. van Kuyk Batterij X C. Chr. Pouleyn J. Chr. de Hooge H. C. J. van Alphen Detachement vaartuigendienst Haringvliet-west N. A. H. Kieken M. E. Jonker J. J. Blank Maritieme middelen F. B. Veenstra J. F. A. Pesie J. D. Jibben Dr. J. W. F. A. v Bruyn C. L. J. F. Douw v d. Berg de d. Krap. A. C. Visser E. H. M. Minderman Res. Ie luitenant Res. Ie luitenant Sergeant Res. kapitein Res. Ie luitenant Res. 2e luitenant Vaandrig Vaandrig Res. kapitein Res. Ie luitenant Res. 2e luitenant Res. kapitein Res. Ie luitenant Res. 2e luitenant Res. kapitein Res. Ie luitenant Vaandrig Res. kapitein Res. Ie luitenant Vaandrig Res. kapitein v. d. vaar tuigendienst Res. Ie luitenant v.d. vaar tuigendienst Res. Ie luitenant v. d. vaar tuigendienst Luitenant t. zee le kl. Luitenant t.zee 2e kl. K.M.R. Luitenantt.zee lekl. K.M.R. Officier v. gezondheid le kl. K.M.R. Luitenant t. zee 2e kl. Luitenant t. zee 2e kl. b.D. Luitenant t. zee 2e kl. b.D. Sectiecommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Compagniescommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Compagniescommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Detachementscommandant Adjudant Toegevoegd officier Batterij commandant Batterijofficier Toegevoegd Batterijcommandant Batterijofficier Toegevoegd Detachementscommandant Toegevoegd officier Toegevoegd officier Commandant Oudste officier Geneesk. dienst C.-Hr.Ms. Balder (in reparatie te Rotterdam) C.-Hr.Ms. B.V. 20 C.-Hr.Ms. B.V. 21

NIMH | 1963 | | pagina 288