273 Functie Naam Detachementen Vaartuigendienst Haringvliet-oost en Zinkschepen- versperring A, van Unen P. N. Drost A. den Engelsen GROEP KIL STAFKWARTIER J. A. G. van Andel J. Govers D. C. de Vries Mr. C. A. de Meijere M. R. H. Calmeijer E. L. Voorwinden F. C. Engelbert van Bevervoorde A. Kalkman M. B. Lansink P. Zaaijer Mr. J. Kale Ch. de Vries H. Bootsma Dr. D. J. van Rijn G. J. Baerents Dr. T. A. Bloem Ir. H. Hoogendoorn GGrisnigt F. van Weeren E. F. van Maanen Ir. M. A. L. Beun Ir. P. Wolterson VAK STRIJEN 28 R.I. (min I, 3-III, een sectie 6 veld en twee sectiën mortieren) Staf G. W. Stroink M. Verhoeven 0. Houwen E. Lohman A. J. G. Kaptein J. B. F. Veldman Res. kapitein v. d. vaart, dienst Res. 2e luitenant v. d. vaart, dienst Res. kapitein der torpedisten Res. kolonel der infanterie Res. luitenant-kolonel le luitenant der infanterie Res. le luitenant der inf. Kapitein der grenadiers Kapitein der infanterie Res. kapitein der infanterie Res. kapitein der infanterie Res. le luitenant der inf. Res. le luitenant der inf. Res. le luitenant der inf. Res. kapitein motordienst Res. 2e luitenant vaart.dienst Res. dir. off. v. gezondheid 3ekl. Res. off. tandarts 2e kl. Res. dir. paardenarts 3e kl. Res. le luitenant der genie Res. le luitenant der mil. administratie Res. le luitenant der inf. Vaandrig Res. kapitein der genie Res. le luitenant der genie Res. luitenant-kolonel Kapitein Res. le luitenant Res. le luitenant Res. le luitenant Res. 2e luitenant motor dienst C.-Detachement vaart.dienst Haringvliet-oost Toegevoegd officier C.-Detachement Zinkschepen- versperring in de Hellegaten Groepscommandant Toegevoegd hoofdofficier Adjudant Ordonnansofficier Chef v. d. Staf, tevens Hoofd Sectie I Sectie I (gen. staf) Verkeer te land bij Sectie I Verkeer te water j Hoofd Sectie lila (geneesk. dienst) Tandheelkundige dienst Hoofd Sectie Illb (veterinaire dienst) Hoofd Sectie V (genie) Hoofd Sectie Vllb (admini stratie en verpleging) C.-T roependetachement Toegevoegd bij troependetache ment Hoofd verbindingsdienst, tevens C.-Verbindingsafdeling Toegevoegd officier C.-28 R.I., tevens vakcomman dant Adjudant Officier-toegevoegd Officier-toegevoegd Gasofficier C.-Korpstrein

NIMH | 1963 | | pagina 293