274 Naam H. G. Boswijk S. Koopmans Ds. H. O. Molenaar J. A. Moeskops 28e Compagnie mortieren C. van der Weijden J. H. Veldhoven (zie verder Vak Wieldrecht en Groepsreserve) Sectie 28e Batterij 6 veld J. A. Dubru I-28 R.I. (zie Vak Wieldrecht) II-28 R.I. Staf D. P. Ravelli Mr. M. van der Have J. Zeeman J. Stark K. O. H. Blad. Dr. A. Wink J. H. Tieleman Ie Compagnie J. A. Schouten J. C. Verheijen B. F. Saris J. A. van Heijl 2e Compagnie H. H. G. Belgraver G. C. van der Grijn J. A. van Kessel A. K. R. de Lange J. A. van Heyl 3e Compagnie Dr. F. L. van Muiswinkel J. H. Groothuis C. H. Huisman F. W. Lekkerkerker N. Kruit Mitrailleur compagnie Dr. J. Rinse J. G. Crabbendam Kuipers de Boer Engelen Res. off. v. gezondheid le kl. Res. paardenarts 2e kl. Res. veldprediker Hulpaalmoezenier Res. le luitenant Sergeant Res. le luitenant der art. Majoor Res. le luitenant Res. 2e luitenant Res. 2e luitenant Res. off. v. gezondheid 2e kl. Res. off. v. gezondheid 2e kl. Res. le luitenant der mil. administratie Res. kapitein Res. le luitenant Res. le luitenant Cadet-vaandrig Kapitein Res. le luitenant Res. le luitenant 2e luitenant Cadet-vaandrig Res. le luitenant Res. le luitenant Res. le luitenant Res. 2e luitenant Sergeant Res. kapitein Res. le luitenant Vaandrig Sergeant Sergeant Functie Regimentsarts Regimentspaardenarts Prot. geestelijke verzorging R.K. geestelijke verzorging Compagniescommandant C.-3e Sectie, ingedeeld bij 11-28 R.I. Sectiecommandant Bataljonscommandant Adjudant Bataljonsarts Bataljonsarts V erplegingsofficier Compagniescommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Compagniescommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Compagniescommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Compagniescommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Sectiecommandant

NIMH | 1963 | | pagina 294