281 Naam Rang Functie le Depotcompagnie pontonniers H. J. Siegmund Res. kapitein Compagniescommandant J. v. d. Houwen Res. le luitenant der art. Sectiecommandant P. A. v. d. Molen Res. le luitenant der art. Sectiecommandant A. Visser Adjudant-onderofficier Sectiecommandant H. P. Koster Adj udant-onderofficier Sectiecommandant J, Rovers Res. adjudant-onderofficier Sectiecommandant 2e Depotcompagnie pontonniers D Crok Kapitein der artillerie Compagniescommandant G. A. Brouwer 2e luitenant der genie Sectiecommandant H. J. Blaar Vaandrig Sectiecommandant J. A. van het Hoofd Adjudant-onderofficier Sectiecommandant Je Depotcompagnie pontonniers (waarbij officiers- en onder officiersopleiding) H. B. Driessen Res. kapitein Compagniescommandant Ir. J. Over Res. le luitenant der genie T. Stegenga Cadet-vaandrig J. Klap Cadet-vaandrig H. J. Wieringa Cadet-vaandrig L. Breure Cadet-vaandrig D. J. Lock Vaandrig C. G. Venis Vaandrig C. Steeds Adj udant-onderofficier C. Balt Sergeant-majoor G. J. Vogel Sergeant-majoor A, Witte Sergeant-majoor Depotcompagnie torpedisten J. M. Zwennes Res. kapitein der artillerie Compagniescommandant J. K. N. Korsing Res. le luitenant der genie Sectiecommandant H. F. Smith Res. le luitenant der inf. Sectiecommandant J. G. Nolen 2e luitenant der genie Sectiecommandant T. A. H. van Aarle Adjudant-onderofficier Sectiecommandant L Lucassen 2e luitenant der genie C.-Det. torp. uit Huissen in de nacht 11/12 Mei aangekomen DETACHEMENT BIESBOSCH VAN 3e comp. torp. (voor zoveel naar Dordrecht gezonden) B. Verschoor Res. le luitenant der genie Detachementscommandant C. P. Beernink Res. 2e luitenant der genie Sectiecommandant Rietzschel Vaandrig Sectiecommandant Perron Vaandrig Sectiecommandant 3e sectie - 2e wegcomp. SPOORWEGTROEPEN L. J. Leijten Res. le luitenant spoorw. Sectiecommandant (stations dienst bewaking) BIJZONDERE INRICHTINGEN J. F. Smit Sergeant le kl. Magazijnbeheerder 's Lands- werf

NIMH | 1963 | | pagina 301