283 Naam N. M. G. Becking J. F. Laméris Ds. J. Bos Ds. F. A. den Boeft C. P. J. Bannenberg J. H. Smit F. Wijnman Prof. Dr. F. J. J. Buijtendijk W. J. Roijaards H. Reerink Prof. Dr. G. M. v. d. Plank H. M. Taunay Afzonderlijke Staf J. J. van Diepenbrugge L. H. A. Antoni G. V. T. Cohen Stuart Verbindingsafdeling J. W. E. Mulder C. Bossers Ir. W. J. L. Dalmijn Ie REGIMENT WIELRIJDERS Staf R. C. van Gennep P. H. Lach de Bère G. D. van Epen Mr. H. K. v. d. Graaf H. Swart S. Groenhuizen E. M. Kole P. J. van Bezooyen J. A. H. M. van Breel H. P. Everwijn 1-1 R.W. Staf C. F. Overhoff J. A. Langelaan W. J. H. T. Kloppenburg J. Brink Th. M. Hovius J. S. Fransen D. A. van Krevelen J. M. Geeraerts M. P. A. R. J. Aubel Rang Res. kapitein der wielrijders le luitenant politietroepen Reserve-veldprediker Reserve-veldprediker Hulpaalmoezenier Hulpaalmoezenier Kapitein-intendant Dir. off. v. gezondheid 2e kl. Res. off. v. gezondheid 2e kl. Res. off. v. gezondheid 2e kl. Res. majoor paardenarts Res. kapitein Luitenant-kolonel der cav. Kapitein der infanterie Ritmeester Kapitein der genie Res. le luitenant der genie Res. 2e luitenant der genie Res. luitenant-kolonel Kapitein le luitenant Res. le luitenant Res. 2e luitenant Res. 2e luitenant motor- dienst Off. v. gezondheid le kl. Adj udant-onderofficier Sergeant-majoor Res. le luitenant Res. majoor Res. le luitenant Res. le luitenant Res. le luitenant Res. le luitenant der mil. administratie Res. off. v. gezondheid 2e kl. Res. off. v. gezondheid 2e kl. Adj udant-onderofficier Vaandrig Functie Commandant van het troepen detachement Commandant van het detache ment politietroepen Protestantse geestelijke verzor ging R.K. geestelijke verzorging Hoofd Sectie II (Intendance) Hoofd Sectie lila (Geneesk. dienst) Toegevoegd arts Toegevoegd arts Hoofd Sectie Illb (vet. dienst) Hoofd Sectie IV (materieel) Commandant van de afzonder lijke staf Chef van de Staf Toegevoegd officier Commandant Pelotonscommandant Pelotonscommandant Regimentscommandant Adjudant Toegevoegd officier Toegevoegd officier Toegevoegd officier C.-Korpstrein Regimentsarts Technisch opzichter C.-Vbd.A. Bataljonscommandant Adjudant V erplegingsofficier Bataljonsarts Bataljonsarts

NIMH | 1963 | | pagina 303