288 Naam Rang Functie Mitrailleur compagnie L. Groffen Mr. J. G. M. Lauwers C. F. F. Rinia van Nauta O. J. E. Steenbeek Teunissen Compagnie pants, rafweergeschut Mr. J. G. Buddingh de Voogt J. P. Boots Th. Cortvriend Sectie mortieren G. H. Hentzepeter 111-2 R.W. Staf Jhr. W. A. van den Bosch J. v. d. Meer L. van Duuren J. F. M. Fabrie S. A. Bijlsma P. Groenhart J. C. Moerenhout Ie Compagnie H. Wijers H. C. Colenbrander G. Beek A. J. Kreuger 2e Compagnie W. Hutter J. C. Kesler R. J. Hoekstra 3e Compagnie H. J. Stas J. J. C. Korthals J. Offringa E. C. Baron van Heekeren van Molecaten Mitrailleurcompagnie G. H. Holtvlüwer E. L. M. Halewijn A. G. v. d. Voort van Zijp J. Ducrot C. J. P. Blok Compagnie pantserafweergeschut A. de Rooy J. Waverijn J. A. de Stoppelaar Blijdesteijn Kapitein Res. Ie luitenant Res. Ie luitenant Vaandrig Sergeant Compagniescommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Res. Ie luitenant Res. 2e luitenant Sergeant-majoor Compagniescommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Res. Ie luitenant Sectiecommandant Res. majoor der cavalerie Res. 2e luitenant Vaandrig Vaandrig der mil. adm. Res. off. v. gezondheid 2e kl. Res. off. v. gezondheid 2e kl. Sergeant-majoor Bataljonscommandant Adjudant C.-Vbd.A. Verplegingsofficier Bataljonsarts Bataljonsarts C.-Goederen- en levens- middelentrein Res. kapitein Res. Ie luitenant Res. Ie luitenant Res. Ie luitenant Compagniescommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Res. kapitein Res. Ie luitenant Res. 2e luitenant Vaandrig Compagniescommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Res. ritmeester Res. Ie luitenant der cav. Kornet Compagniescommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Kornet Sectiecommandant Res. Ie luitenant Res. 2e luitenant Res. 2e luitenant Vaandrig Vaandrig Compagniescommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Sectiecommandant Res. kapitein Res. Ie luitenant Vaandrig Compagniescommandant Sectiecommandant Sectiecommandant

NIMH | 1963 | | pagina 308