I 577 De Luchtdoelartillerie het56e Pel.Lu.Mitr.: de verdediging van het etappenmagazijn St. Job; het ie t\m het je Pel.-V.L.K.Lad., Delft: de verdediging van de te Delft gevestigde industrieën het 64e en het 65e Pel.Lu.Mitr.: de verdediging van de gebouwen der Art. Inrichtin gen te Delft en van het station; de rye Bt.Lu.A.: de verdediging van Hoek van Holland de 13e, de 14e, de 23e, de y6e en de y8e Bt.Lu.A.de verdediging van het complex 's-Gra- venhage - Wassenaar - Delft het 59e t/m het 61e Pel.Lu.Mitr.: de verdediging van het vliegpark Ypenburg; het ie en het 2e Pel.-V.L.K.Lad., 's-Gravenhage: de verdediging van de elektrische centrale en de nabijgelegen gebouwen van de telefoondienst te 's-Gravenhage het3e Pel.-V.L.K.Lad., 's-Gravenhage: de verdediging van de gasfabriek te 's-Gra venhage het 4e Pel.-V.L.K.Lad., 's-Gravenhage: de verdediging van het noordelijk stadsge deelte van 's-Gravenhage; de 164e Bt.Lu.A.: de verdediging van het stafkwartier van de C.-Lvd. hetjye en het38e Pel.Lu.Mitr.: de verdediging van de regeringsgebouwen te 's-Gra venhage; het 62e en het 63e Pel.Lu.Mitr.: de verdediging van het radiostation Scheveningen- haven; de 163e Bt.Lu.A. en het 3-ie Comp.Lu.Mitrde verdediging van het kasteel Oud- Wassenaar en omgeving1. De opdrachten aan de commandanten van de zoeklichtafdelingen behelsden de life en de Ve ^l.A.tl.: het verlichten van doelen in het luchtgebied boven het complex Rotterdam-Schiedam; 1 Kort vóór het uitbreken van de oorlog heeft het in het voornemen gelegen het Algemeen Hoofd kwartier van 's-Gravenhage naar dit kasteel te verplaatsen.

NIMH | 1970 | | pagina 39