BIJLAGE 2 Kaderlijst van het Commando Luchtverdediging; van de onder dit commando ressorterende operationele onderdelen en van de vliegparken (vliegscholen) Vlissingen, Haamstede en Texel1 NaamRangF unctie Commando Luchtverdediging P.W. Best Luitenant-generaal Commandant V.E. Wilmar Kolonel v.d. generale staf Chef van de staf J.H. Droste Majoor v.d. generale staf Sous-chef van de staf A. Baretta Kapitein v.d. generale staf Hoofd sectie luchtvaart A.L.C. Dufour Kapitein-vl. (K.N.I.L.) C.J.M. Nass Eerste-luitenant-vl. H.C.E. van Ede van der Pais Res. luitenant-kolonel der inf. Vbd.Off. met de Rijkslucht vaartdienst C.C. Grosjean Luitenant-kolonel der art. Hoofd sectie artillerie S.H. Hoogterp Eerste-luitenant der art. J.T.J. Boxsem Res. eerste-luitenant der art. G.A. van der Nagel Res. luitenant-kolonel der genie Hoofd sectie Vbd.D. J. de Groot Res. majoor der genie ir. W.J. van der Meulen Res. majoor der genie Hoofd sectie VI.D. N. van Amersfoort Res. majoor v.spec.d. Hoofd sectie intendance Mr. A. van Os Res. kapitein Hoofd jur. bureau P.J.M. Evers Kapitein der infanterie A.C. Verschoor Res. kapitein Hoofd sectie landstorm J.H. van Riesen Res. kapitein der infanterie Hoofd sectie luchtbescherming L.L. Tinkelenberg Res. eerste-luitenant der Hoofd secretarie infanterie D.W. Looman Res. eerste-luitenant der infanterie D. de Leeuw Majoor der artillerie 2 F.K.J. Köhlbrugge Kapitein der artillerie 2 B.J.E. de Blank Res. eerste-luitenant der art. 2 K.W. Walthuis Res. tweede-luitenant der art. 2 B.F. Westerweel Res. majoor der mil.adm. Controleur der mil.adm. J.H. Bartman Kapitein der mil.adm. Toegevoegd officier 1 Uit de beschikbare gegevens kon geen volledige lijst worden samengesteld; fouten zijn derhalve niet uitgesloten. De lijst beperkt zich tot officieren-, onderofficieren-, korporaals- en manschappen- luchtvarenden, onderofficieren-technisch personeel en het administratief kader. 2 Maakten administratief deel uit van het Co.Lvd. Waren beschikbaar voor instructie. 95°

NIMH | 1970 | | pagina 424