Bijlage 2 (vervolg) Naam: Rang: Functie: Troependetachement J.H. Kouwenhoven C.M. Campagne J. van Esch J.H.J. Peeters A.J. Simons Res. kapitein der inf. Res. tweede-luitenant der inf. Sergeant-majoor-adm. Idem Idem Commandant ie Lucht vaart regiment Staf H.G. van Voorthuijsen F.A.A.M. Janssens H.A. Luitwieler E.J.S.G. Boissevain G. Oppenhuizen E.C. Pellens C.J. v. Scherpenzeel ïr. E.L.A. Driessen ir. P.J. Ch. Vos J. de Boer P. Bakker K.R. Westerman A.M. Houtsager L. Steenhuizen Maj oor-waarnemer Eerste luitenant-vl. Kapitein-wnr. Res. eerste-luitenant-wnr. Eerste-luitenant-vl. Res. kapitein-vl. Res. eerste-luitenant-vl. Res. eerste-luitenant-wnr. Idem Sergeant der ie kl.-vl. Sergeant-vl. Sergeant-mr. monteur Adj. onderofficier der mil. adm. Vaandrig der mil.adm. Commandant Luitenant-adj udant Toegevoegd officier Toegevoegd officier Bewapeningsofficier Belast met motortransport- materieel Belast met vliegtechnische zaken Toegevoegd officier Fourier Menagemeester Autodienst Korpsadministrateur, tevens dd. verplegingsoff. Staf Strategische Groep (Staf I-i Lv.R.) J.T.H. van Weeren Mr. R.P. Cleveringa P.L.E. Munk H.H. van Gorkum J. Tammes G.J. van Dijk J.M. Corsten H. Westeringh A. Ringoir H.J. Kremer Ch. Breij Y.J. Beek P. de Meijer Majoor-wnr. Res. kapitein-wnr. Sergeant-majoor-adm. Res. kapitein Eerste-luitenant-wnr. Eerste-luitenant-vl. Res. kapitein Restweede-luitenant-wnr Adj udant-onderoff Restweede-lui tenant-wnr Sergeant-vim. Res.eerste-luitenant-wnr. Sergeant-majoor-opz. 3e kl. Commandant Kapitein-adjudant Belast met motortransport- materieel Foto-officier Toegevoegd officier Toegevoegd onderofficier Radio-officier Toegevoegd onderofficier 951

NIMH | 1970 | | pagina 425