BIJLAGE 5 Nominatieve opgave van de militairen van de Militaire Luchtvaart, het Vrijwillig Landstormkorps luchtwachtdienst en de luchtdoelartillerie, die voor hun verdiensten in de mei-dagen van 1940 Koninklijke onder scheidingen ontvingen Namen Rang M. B. B. Kr. VI. W. L. Kr. V. Kr. O. V. ie Luchtvaartregiment W.F. Anceau Res. eerste-luitenant-vlieger X A. van Andel Sergeant-majoor-opzichter 3e klasse X J.J. Abspoel Res. eerste-luitenant-vlieger X M.G. A-Tjak Res. tweede-luitenant-waar nemer X L.J. Beerschoten Korporaal-telegrafist X F.C. Bik Res. tweede-luitenant-vlieger X L.J.W. Blommesteijn Res. eerste-luitenant-waar- nemer X A.H. Bodaan Res. eerste-luitenant-vlieger X J.W.Th. Bosch Res. tweede-luitenant-vlieger X J. van den Breemer Dpi. sergeant-radiotelegrafist/ luchtschutter X J.J. Buwalda Sergeant-maj oor-vlieger X H. Doppenberg Res. tweede-luitenant-vlieger X F.L.M. Focquin de Grave Eerste-luitenant-vlieger X W. Geerling Sergeant-adspirant-reserve- officier-vlieger X B. de Geus Res. sergeant-vlieger X F.H. Groen Res. eerste-luitenant-vlieger X F.C.J. de Haas Res. eerste-luitenant-vlieger X H. Hartkoren Res. sergeant-vlieger X W. Hateboer Wachtmeester-vlieger X R. Hofstede Eerste-luitenant-vlieger X J. van der Jagt Res. tweede-luitenant-vlieger X J.P. Kuipers Res. eerste-luitenant-vlieger X W.J.E. Künzel Eerste-luitenant-vlieger-waar- nemer (KNIL) X T.H. Leegstra Res. eerste-luitenant-vlieger X R.B. Lewis Res. tweede-luitenant-waar nemer X 1013

NIMH | 1970 | | pagina 487