Bijlage 5 vervolg Namen Rang M. B. B. Kr. VI. W. L. Kr. V. Kr. O. V. F.C.H. Looijen Res. sergeant-vlieger X P.J.G. Mulders Res. eerste-luitenant-waar- nemer X M.W.W. van Noord Dpi. soldaat X C.E. Odijk Dpi. korporaal X A. van Oorschot Res. eerste-luitenant-vlieger X A.J.G. Oostindië Sergeant-majoor-vlieger X H.J. van Overvest Res. tweede-luitenant-vlieger X J.C. Plesman Res. tweede-luitenant-vlieger X J. Pleij Res. eerste-luitenant-vlieger X J.C. Pool Res. tweede-luitenant-vlieger X A.F. Postmaa Res. sergeant-vlieger X S.J. Postma Res. tweede-luitenant-vlieger X J.H. Ronda Dpi. sergeant X J. Roos Res. sergeant-vlieger X S. Roos Sergeant-vliegtuigmaker X H.M. Schmidt Crans Res. kapitein-vlieger X P.C. Schoute Res. tweede-luitenant-vlieger X N.W. Sluijter Res. eerste-luitenant-vlieger X N. Steenbeek Res. tweede-luitenant-vlieger X C.C. Steensma Res. sergeant-vlieger X B. van der Stok Res. tweede-luitenant-vlieger X F.H. Stoovelaar Res. tweede-luitenant-waar nemer X Ch. Streefkerk Korporaal-vliegtuigmaker X B. Swagerman Res. tweede-luitenant-waar nemer X F.G.G. Tromp Soldaat-vliegtuigmaker/lucht- schutter X J.W. Tuininga Res. tweede-luitenant-vlieger X G.F. Verhage Res. eerste-luitenant-waar- nemer X J. Wagner Dpi. sergeant-luchtschutter X W. Warnaar Sergeant-majoor-vlieger X P.H. Wildschut Res. tweede-luitenant-waar- nemer X J. Wijnstra Soldaat-vliegtuigmaker/lucht- schutter X 2e Luchtvaartregiment J.A. Bach Res. kapitein-vlieger X C.L.J.P. Bakx Res. sergeant-vlieger X L.M.J. Ballangée Dpi. korporaal-luchtschutter X 1014

NIMH | 1970 | | pagina 488