BIJLAGE 13 Overzicht van de groepering van de luchtwachtposten over de elf lucht- wachtgroepen Groep Amsterdam Groep Arnhem: Groep Breda: Groep 's-Gravenhage Groep Groningen: Groep 's-Hertogenbosch Groep Leeuwarden: Groep Rotterdam: Groep Utrecht: Groep Zutphen: Groep Zwolle: Aalsmeer, Alkmaar, Amsterdam, Edam, Enkhuizen, Haarlem, Den Helder, Hoorn, Medemblik, Monnikendam, Naarden, Purmerend, Schagen, Wieringen, Wormerveer. Arnhem, Doetinchem, Eist, Gennep, Horst, Nijmegen, Raven- stein, Venlo, Venray, Zevenaar. Alphen (N.Br.), Bergen op Zoom, Breda, Dongen, Etten, Geer- truidenberg, Hoogerheide, Hooge Zwaluwe, Roosendaal, Steen bergen, Strijen, Tilburg, Waalwijk, Zevenbergen, Zundert. Boskoop, Delft, Gouda, Koudekerk a.d. Rijn, Leiden, Rijswijk (Z.H.), Woerden. Ter Apel, Assen, Beilen, Emmen, Groningen, Hoogeveen, Stads kanaal, Uithuizen, Ulrum, Veendam, Winschoten, Winsum. Boxtel, Echt, Eindhoven, Heerlen, Helden, Helmond, 's-Her togenbosch, Maastricht, Reusel, Roermond, Sittard, Valkenburg, Veghel, Weert. Bolsward, Dokkum, Harlingen, Heerenveen, Joure, Leeuwarden, Lemmer, Sneek, Wolvega, Workum. Aardenburg, Brielle, Brouwershaven, Goes, Hellevoetsluis, Hulst, Ierseke, Kortgene, Krabbendijke, Maassluis, Middelburg, Middel- harnis, Ooltgensplaat, Rotterdam, St. Philipsland, Terneuzen, Vlissingen, Yzendijke, Zierikzee. Amerongen, Amersfoort, Baarn, Barneveld, Dordrecht, Ede, Geldermalsen, Gorinchem, Harderwijk, Loenen a.d. Vecht, Meerkerk, Nijkerk, Oss, Rhenen, Schoonhoven, Sliedrecht, Utrecht, Vianen, Zaltbommel. Apeldoorn, Deventer, Dieren, Goor, Haaksbergen, Hengelo (O), Olst, Ruurlo, Winterswijk, Zutphen. Almelo, Coevorden, Dedemsvaart, Elburg, Hardenberg, Hasselt, Hattum, Heerde, Kampen, Meppel, Nijverdal, Ommen, Steen- wijk, Urk, Vroomshoop. 1028

NIMH | 1970 | | pagina 502