BIJLAGE I 8 Overzicht van de bewakingstroepen op de vliegparken (-velden) en hulp vliegvelden op 10 mei 1940 Bewakingsobjecten Met de bewaking (verdediging) Opmerkingen belast Bezette vliegparken -velden Bergen Gilze-Rijen Haamstede Hilversum De Kooy Ockenburg Ruigenhoek Schiphol Texel (De Vlijt) Vlissingen (Souburg) Waalhaven Ypenburg ie en 7e Comp.Bew.Tr. 2e en 5e Comp.Bew.Tr. 3e Comp.Bew.Tr. 6e Comp.Bew.Tr. een S.-21e Dep.Comp.Bew.Tr. zes lt.mitrs. van de K.M. 22e Dep.Comp.Bew.Tr. (min een S.) 4e Comp.Bew.Tr. en 1-II-1 R.I. I-25 R.I. en ie E.Paw. (min een S.-1-III-45 R.I. en een S.-2ie Dep.Comp.Bew.Tr. 3-I-38 R.I. (min een S.) -+- een S.-1-II-38 R.I. en een S. zw.mitr. van II-38 R.I. III-R.J. en ie S. Paw (rupspaw) III-R.Gr. en J-ie E.Paw. tijdelijk versperd tijdelijk versperd versperd met behoud van een landingsbaan versperd met behoud van een landingsbaan landingsterrein verkleind tijdelijk versperd tijdelijk versperd Niet-bezette hulp-vliegvelden: Arnhem Beek (Z.-Limburg) Boschplan Buiksloot Bussum De Klei De Zilk Eelde Eindhoven Harskamp Huizen Leeuwarden de Meern een S.-III-45 R.I. een S.infanterie een S.-i8e Dep.Comp.Bew.Tr. een S.-8e Dep.Bat. een S.-ioe Dep.Comp.Bew.Tr. (tevens voor Vogelenzang) een S.-4-9e Dep.Bat. 2-II-1 R.W. een S.-4-ge Dep. Bat. een S. infanterie versperd versperd tijdelijk versperd tijdelijk versperd tijdelijk versperd versperd versperd versperd op 10 mei 1940 versperd versperd tijdelijk versperd versperd versperd IO34

NIMH | 1970 | | pagina 508