Verantwoording en bibliografie Hoofddeel I De voorgeschiedenis van ig22-iggg. Hoofddeel II De mobilisatie van grens- en kusttroepen in igg8 en iggg en de algemene mobi lisatie in igggjig^o. Hoofddeel III Nederlands verdediging tegen de Duitse aanval van io-ig mei ig40. Deel i Inleiding en algemeen overzicht van de gevechtsdagen van 10-19 rnei 1940.* Deel 2 De krijgsverrichtingen in de buitenprovinciën (zonder Zeeland) Onderdeel A. De krijgsverrichtingen in Zuid-Limburg.* Onderdeel B. De verdediging van Noord-Limburg en Noord- Brabant.* Onderdeel G. De verdediging van het Maas-Waalkanaal1. Onderdeel D. De verdediging van de Over-Betuwe1. Onderdeel E. De krijgsverrichtingen ten oosten van de IJssel en in de IJssellinie.* Onderdeel F. De territoriale verdediging van de noordelijke pro vinciën.* Deel 3 De operatiën van het Veldleger en het Oostfront van de Vesting Holland.* Deel 4 De strijd in en om de Vesting Holland (zonder het Oostfront) Onderdeel A. Algemeen overzicht van de strijd om en in de Vesting Holland (zonder het Oostfront)2. Onderdeel B. De krijgsverrichtingen op het Zuidfront van de Vesting Holland.* Onderdeel G. De strijd om Rotterdam.* Onderdeel D. De strijd tegen de luchtlandingstroepen rondom 's-Gravenhage2. Onderdeel E. West- en Noordfront van de Vesting Holland.* Deel 5 De stelling van Den Helder. Deel 6 De strijd in Zeeland.* Deel 7 De luchtverdediging. Deel 8 De verzorgingsdiensten. Werden tezamen in één band uitgegeven. Werden tezamen in één band uitgegeven. 31

NIMH | 1970 | | pagina 45