Voor de verkoop van de gidsen is een voorzichtige schatting van f. 2500,-gelukkig al te laag gebleken. Dit is mede te danken aan het inlegvel voor de nieuwe opstelling in het museum. Aan bijdragen en verkoop van artikelen zijn de ver wachtingen erg hoog nl. f. 26.500,-. Hiervan is jam mer genoeg pas plm. 20% gerealiseerd. Dit betekent dat ondergetekende nog erg veel verwachtingen heeft van de inzet van het driemandschap, de heren M. de Roos,G. Muideren M.Overbeeke, die de verkoop voor ons leiden. Vanzelf sprekend zijn uit de begroting de onkosten ge woon doorgegaan. De post afbetaling en rente van f6000,- is vrijwel be taald. Voor drukwerk en kosten 'Nieuwsbrief' is f. 4500,-ge reserveerd. Daarvan zijn we op de helft, hoewel nog 2 'Nieuwsbrieven' moeten worden bekostigd. Van de begrote inkoopkosten voor het winkeltje van f12.000,- is twee derde uitgegeven, terwijl we weten dat deze post overschreden zal worden. Van de post onkosten van f. 2500,- is nog meer dan de helft over. Van de kosten t.b.v. de D VII begroot f. 7000,-) heeft ons nog geen rekening bereikt. De begrote kosten van ledenadministratie ad f. 500,- zijn al met de helft overschreden, maar de oorzaak is bekend. Dank zij een flinke post onvoorzien van f. 4000,-ishet leven van deze penningmeester nog wel dragelijk, maar hij doet toch nogmaals een beroep op U voor de steun in de verkoop en betaling van Uw donatie. Voor diegene die het jaarlijks opnieuw invullen vaneen acceptgirokaart te bezwaarlijk vinden, kunt U ook do nateur voor het leven worden voor minstens f. 400,- ineens. Ir. H. Doppenberg. DON ATEURSLI JST Algera, J. FVeghel Ameyden, Ir. L. J. van Badhoevedorp Andeweg, P. DSoest Asten, van Heeze Baggerman, WAmsterdam Bakker, EVoorhout Baltussen, L. M. MHoogerheide Beentjes, G. F. MAlkmaar Berfelo, H.GAusterlitz Berg, C. J. van den Linschoten Biessum, J. van Delfzijl Blouw, HHaren (Gr. Boer, A. de Workum Bongers, E. JVelp (Gld.) Boom, JAmstelveen Borghouts, F. AMiddelburg Bosch, J. W. T's-Gravenha< Boskamp, O. PSoesterberg Bouman, H.JPijnacker Brandsma, GNaarden Bredewoud, W. AUden Broer, TNijkerk Gld. Brouwer, A. GOenkerk Bruin, H. M. de Zaltbommel Butselaar, R. E. ASoesterberg Buuren, P. A. M. van Leiden Callenbach, P. ADoetinchem Ceelen, AEindhoven Clermont, A. C. JGeldrop Coolen, M. H. GHoogland Coppens, J. HOostkapelle Daim, P. CSchiedam Dam, J. N. W. van Zeist Damste, P. HUtrecht Dierenbyvoet, L. E. van Amsterdam Dieters, HKoudu Dijxhoorn, D. G. WDriebergen Donker Duyvis, JDelft Doppenberg, HVoorburg Dullemond, WFerwerd Dunnen, W. den 's-Gravenhage Duyfjes, H. N. AAlphen a/d Rijn Eek, G.J.van Noord-Beemster Eertink, Johan Ryssen Engelman, J. A. HHuizen Enst, H.A. van Goor Ettinger, J. E. VVenhuizen Eyk, C. A. van der Delft Felix, HAmstelveen Flinterman, J. L's-Gravenhage Funcke, DWestzaan Garde, J.v.dBadhoevedorp Geerling, Dr. J. W. HSoest Geschiere, M. GWassenaar Geudeker, A. HVoorbur Geyssens, LHoogland Gilst, A. van Ede (Gld.) Graaff, A. D. EDelft Grimm, PLeiden Groenewegen, A. MBosch en Duin Groneman, J. G. EHengelo (Ov.) Hafkamp, H.JDronten Hal, H.J's-Gravenhage Ham, D. v.dDriebergen Rysenburg Ham, K. v.dWijk bij Duurstede Haselhoff, F. KRynsburg Haverman, H.JMiddelburg Hecht, A. MAmsterdam Helb, H.JWassenaar Hemmes, R. W's-Gravenhage Hengsdyk, R. ALeiden Heuvel, R. v.dHilversum Hibma, JVeenendaal Hirdes, RSantpoort Noon Hof, PAmsterdam wordt vervolgd

Nieuwsbrief Militaire Luchtvaart Museum | 1984 | | pagina 8