Van de penningmeester Ter attentie Soesterberg d.d. 24 maart 1989 te 12.00 uur, de tweede is die van het Militaire Luchtvaart Museum. Bestellingen, tot 24 maart 1989, ƒ5,— per enveloppe kunnen worden gedaan door storting van 5,— per stuk op postbankreke ning 41.32.22 of ABN-bankrekening 050.42. 06.508 t.n.v. H.J. dejong te Spijkenisse, met vermelding van enveloppe nr. 10 en gewenst aantal. Na genoemde datum kunnen de enveloppen besteld worden echter a 6,— per stuk. Verzending vindt, onvoorziene omstandig heden voorbehouden, plaats in de week van 27 maart 1989. Van de reeds eerder verschenen enveloppen zijn alleen nog de nrs. 4 t/m 9 te bestellen a 8,— per stuk. Hierbij vooral duidelijk vermelden welke envelop men wenst. Een speciaal eerstedag-enveloppenalbum is UITSLUITEND verkrijgbaar of in de Stich tingswinkel 'De Brik' te Soesterberg of bij de O.S.8cO-officier van het Marinevliegkamp 'De Kooy' a 27,50 per stuk. Deze kunnen niet besteld worden bij H.J. de Jong te Spijkenisse. kunt u een compleet overzicht verwachten van het afgelopen jaar. Voor een Stichting als de onze is dit niet voorgeschreven en ik zal u er alleen een paar bijzonderheden van vertellen. Dit jubileumjaar van de KLu bracht extra activiteiten met zich mee, zoals de uitgave van drie gelegenheidsenveloppen en die dan nog in groter getale dan de voorgaande nl. 4000 stuks i.p.v. 3000 st. Dank zij de geweldige medewerking van de traditieka mer van Marine Vliegkamp De Kooy zijn al die twaalfduizend enveloppen op tijd naar de vaste verzamelaars gegaan of in 'de Brik' te koop gelegd. 'De Brik' heeft geweldig werk gedaan. Een voldoening voor de nieuwe managers en niet te vergeten alle belangeloze medewerkers. Het aanbod van artikelen is ruimer gewor den en ook vaak meer aangepast aan de opgedane ervaring. Het museum is natuurlijk door de diverse manifestaties ook duidelijk meer in de belangstelling gekomen, mede door de presentatie van de prachtige replica's van de D.VII en de D.XXI. Met het tot stand komen van dat mooie werk van Fokker heeft de Stichting fors bijgedragen. Niet alleen aan linnen maar ook aan artikelen zoals de radiator van de D.VII die in Amerika is nagebouwd. De honingraat die er nu inzit wordt daarmee vervangen om het vliegtuig op de wens van Fokker, zoveel mogelijk op het originele te doen gelijken. Behalve met de gidsen hebben we ook nog de modellen- tentoonstelling van de I.P.M.S. Nederland gesteund en helpen de directie nog wel eens met hun P.R. Ook zijn diverse vitrines door ons betaald. Een nieuwe activiteit is gestart met het publiceren van nieuwe, in prijs goedkope maar kwalitatief zeer goede boekjes van diverse in Holland gebruikte militaire vlieg tuigen. Dit in samenwerking met de K.N.V. v.L. We hebben zelfs nog geld over om in de toekomst nog meer te doen. In deze Nieuwsbrief 28 vindt u een accept girobiljet ingesloten en de donateurskaart 1989. Het wordt door mij bijzonder op prijs gesteld wanneer u het girobiljet z.s.m. ingevuld zoudt willen opsturen en niet laat liggen tot later. Er zijn helaas nog steeds collega's die hun bijdrage'88 nu nog moeten voldoen! In het vertrouwen dat u onze Stichting blijft steunen is vast een donateurskaart op uw naam ingesloten. Het is geen bewijs van betaling. Voor de nieuwe donateurs die in november of december 1988 hun bijdrage hebben gestort een goed bericht! Zij hoeven het girobiljet voor 1989 niet in te vullen en op te sturen. Een eventuele extra bijdrage zou natuurlijk wel bijzonder op prijs worden gesteld. Vast mijn hartelijke dank. De penningmeester 24

Nieuwsbrief Militaire Luchtvaart Museum | 1989 | | pagina 24