RECTIFICATIE Nieuwsbriefjes Social evening 1988 8 breiden en 'rondvliegend' zo'n 125 nieuwe dona teurs in te wijden, niet als koeien, maar als vrinden in 't Kamp van Zeist te droppen! Maakt dus als donateur ook een 'Vlucht door de tijd' (Kol. A.P. de Jong heeft dat met film trouwens mooi ingeleid!) Deze - ook historische - gegevens van al 75 Luchtmachtjaren heeft men op film en te boeken in 't museum kunnen bewaren. Houdt dat in een groeiend museum vast voor altijd! Als oproep voor elke lucht vaart-reünie donateur: Ga met Nieuwsbrief, of via PTT, bij die vriend(in) door de deur en probeer ook hem of haar tot donatie over te halen en kan die het toevallig in 1989 nog niet goed zelf betalen, geef dan een 'donatiebon' als cadeautje bij voorkeur! A.J. Vonkeman, Ermelo Geheel terecht reageerde de heer R.F. Roeloffzen op het stukje 'Instructeurs' van zijn hand in Nieuwsbrief 27 van oktoberj.l., waarin helaas een storende fout is geslopen welke door de redaktie over het hoofd is gezien. Hiervoor mijn excuses. In de eerste regel is een woordje wegge vallen en moet als volgt worden gelezen: 'Noem het toeval of geluk datje twee min of meer beroemde vliegtuiginstructcurs hebt gehad.' HGB - Een kascommissic gevormd door de heren Berfelo en Van Wijngaarden hebben de financiële bescheiden e.d. van de stichting gecontroleerd en accoord bevonden. Met deze mededeling werd penningmeester Doppenberg tijdens de Donateursdag 1988 décharge verleend. Hartelijk dank voor uw werk, leden van de kascommissie. Voor de kascommissie 1989 zoeken wij, ter vervanging van de heer Berfelo, een donateur met enige boekhoud- of accoun- tancy-deskundigheid. Gaarne aanmelden bij de heer Doppenberg, tel.: 04132 66564. - De Nationale Modelbouw Manifestatie 1988 van 16-23 oktober in het Militaire Luchtvaart Museum is wederom een groot succes gebleken. Velen bezochten deze expositie van eindprodukten van vernuft, handvaardigheid en doorzettingsvermo gen. De manifestatie wordt mede mogelijk gemaakt door een donatie van J 1000,— van onze stichting. Op dinsdag 22 november vond op uitno diging van de directeur van het Mililtaire Luchtvaart Museum de traditionele mede werkersavond plaats. Voor deze avond wa ren uitgenodigd naast het museumperso neel, de vrijwillige medewerkers, het 'win kelpersoneel' van 'De Brik', alsmede diverse medewerkers, die zich in het afgelopen jaar voor het museum hebben ingezet. In zijn welkomstwoord tot de aanwezigen merkte de directeur, Lt. Kol. Boon op dat het afgelopen seizoen, met tot nu toe meer dan 100.000 bezoekers een prima museum-jaar is geweest. Dit is mede te danken aan het feit dat wij dit jaar het 75-jarig bestaan van onze Koninklijke Luchtmacht hebben gevierd. Het museum was hier nauw bij betrokken. De directeur dankte daarom allen, die zich hadden ingezet in de afgelopen maanden

Nieuwsbrief Militaire Luchtvaart Museum | 1989 | | pagina 8