KLu-MLD kalender Evenementen 1994 Militaire Luchtvaart Museum kan eventueel dienen om met ruil de collectie te verbeteren. Dat alles heeft ons geldpotje wel aangesproken, maar mede door de hoge rentebij dragen valt het niet tegen. Het is jammer dat nogal wat 'wanbetalers' uit de donateurslijst zijn geschrapt. Het zijn vaak de jongeren die hun ouders niet of te laat hebben gevraagd hun zeer bescheiden 12,50 over te maken. Gelukkig is het aantal donateurs in het afgelopen jaar fors toegenomen, meer dan honderd. Van harte hoop ik dat dit zich zo voort zet. Een acceptgiro is voor uw bijdrage 1994 ingesloten voor diegenen die het nog niet hebben overgemaakt. Na vijf voorafgaande kalenders, is de kalender 1994 verschenen, met als thema: 'De Klu en de MLD'. De kalender toont een selectie van vliegtuigen uit het verleden en heden, inclusief het 32 Fighter Squadron van Soesterberg. De kalender biedt de mogelijkheid korte notities aan te brengen en verjaardagen te noteren. De kalender is voorzien van een spiraalringsysteem en heeft het formaat 22 x 32 cm. Het formaat van de foto's bedraagt 18x21 cm. De kalender is o.a. verkrijgbaar bij het Defensie Voorlichtingscentrum te Den Haag, de winkel 'De Brik' in het Militaire Luchtvaart Museum te Soesterberg, de Aviodome-Schiphol, Flash Aviation te Eindhoven en de Luchtvaart Hobbyshop te Aalsmeerderbrug. Tevens door overmaking van 20,- (incl. verzending) op postgiro 2567434 t.n.v. 'Korbee: promotie MLD' te Rijnsburg met vermelding: kalender 1994 2 en 3 april 16 en 17 april 15 mei 21 juli t/m 12 oktober 9 oktober 16 t/m 23 oktober 1 november t/m 30 december 8 t/m 13 november 27 t/m 30 december 29 maart t/m 1 mei 29 maart t/m 8 juli Jet vs Jet; Luchtoorlog boven Korea Anglo-Dutch Aviation Art Keith Maddison en Nico Peeters 3e Internationale Luchtvaart-Hobby-Beurs Nationaal Museum Weekend 4e ITAL-DAG Militaire Fokkervliegtuigen - Serge Stone Nationale Wetenschapsdag 12e Nationale Modelbouw Manifestatie Jagers over de Jungle Luchtvaart-Film-Week Open-Cockpit-Dagen Onder voorbehoud 28

Nieuwsbrief Militaire Luchtvaart Museum | 1994 | | pagina 28