Aktiviteiten agenda 1995 stuk op Postbank-nummer 2677677 t.n.v. FDC REÜNIES, Nes 42, 1741 NJ Schagen, met vermelding van enveloppe: FDC' nr.6. In apart couvert 7,00. Bestellingen dienen uiterlijk voor 15 septem ber 1995 in ons bezit te zijn. Bestellingen na sluitingsdatum dienen te worden verhoogd met 1,00 per enveloppe. De verzending geschiedt in de week na de datum van uitgif te. STICHTING VRIENDEN TRADITIEKAMER MLD In de serie enveloppen uitgegeven door de Stichting Vrienden van de Traditiekamer Marineluchtvaartdienst verschijnt op 30 oktober 1995 de 25ste enveloppe. Deze enve loppe zal zijn gewijd aan de Vickers Super marine Sea Otter. Filatelistische gegevens: Enveloppen100 grams papier, formaat 10xl9cm, vierkleurendruk. Frankering: Frankeerzegel 70 cent, "Roofvo- gel". Stempels: Filatelistenstempel Den Helder en stempel Marinevliegkamp De Kooy. Adressering: Verwijderbaar etiket. Insluiter: Historisch overzicht van de Vickers Supermarine Sea Otter. Bestellingen: Door storting van fl. 6,00 per stuk op Postbanknummer 4273720 t.n.v. Gelegen- heidsenveloppe M.V.K. De Kooy, Den Hel der, onder vermelding van 'enveloppe nr. 25'. Om beschadiging te voorkomen kunt U de enveloppe (n) ook onder couvert on Wangen. U dient dan wel 1extra over te maken. Bestellingen dienen uiterlijk vóór de datum van uitgifte in ons bezit te zijn en zullen in volgorde van binnenkomst worden behan deld. Bestellingen na de sluitingsdatum die nen te worden verhoogd met 1,- per enve loppe. De verzending geschiedt in de week na de datum van uitgifte. Informatie Bureau O.S.& O., MVK De Kooy, Postbus 10.000, 1780 CA Den Helder, tel. 02230-58888. Dinsdag 18 juli t/m zondag 1 oktober In de wolken Luchtvaartschilders kunnen verschillende stijlen hanteren. Zo zijn er fotorealistische schil ders, meer abstract werkende en in deze tentoonstelling een schilder van de surrealistische school. Luchtvaartschilder Zandstra werkt in de stijl van Karei Willink, surrealistisch aan doende werken van lucht- en zeevaart. Zondag 8 t/m vrijdag 13 oktober Nationale Wetenschapsweek "Water en vuur" is het landelijke thema en het museum laat zien hoe de brandweer van de Koninklijke Luchtmacht functioneert. Demonstraties, video en een expositie tonen de spe ciale aspecten van bluswerk in de luchtvaart. Zondag 22 t/m zondag 29 oktober 13e Nationale Modelbouw Manifestatie Tientallen modelbouwers tonen hun kunnen. Vliegtuigen, schepen, tanks en demonstraties met varende en vliegende modellen staan garant voor een dag modelbouwgenot. In de diver se modelbouw-categorieën zijn prijzen beschikbaar, waarondereen rondvlucht in een histo risch Harvard lesvliegtuig. 29

Nieuwsbrief Militaire Luchtvaart Museum | 1995 | | pagina 29