Dinsdag 31 oktober t/m woensdag 10 januari 1996 Opgeslagen en uitgestald. Bijzondere voorwerpen uit de depots van het Militaire Luchtvaart Museum In de depots van het museum bevinden zich talloze voorwerpen die niet direct gebruikt kun nen worden in de expositie. Ze hebben echter wel een historische waarde en zijn vaak mooi of leuk om te zien. Uit deze collectie is een selectie gemaakt die een goed beeld geeft van wat er achter de schermen is opgeslagen. 'Samurai' zwaarden die Japanse officieren tijdens de Tweede Wereldoorlog droegen; een Duits 'Luftwaffe' theeservies; een whiskyfles van het beroemde Luchtmachtdemonstratieteam "The Whisky Four" en vele andere tot de verbeel ding sprekende voorwerpen. Dinsdag 7 t/m zondag 12 november Luchtvaart-Film-Week Tijdens de Luchtvaart-Film-Week is een groot aantal bijzondere films en documentaires te zien. In de ochtend documentaires over specialistische en technische onderwerpen en in de middag algemene luchtvaartfilms en speelfilms. Programma vanaf eind oktober verkri jg baar. Zaterdag 18 november Donateursdag 1995 Stichting Vrienden van het Militaire Luchtvaart Museum Zondag 26 november12.00 -16.30 uur De verborgen schatten van het Militaire Luchtvaart Museum Neem eens een kijkje achter de schermen van het museum! Een rondleiding voert U onder meer langs depots en de restauratiewerkplaats waar historische vliegtuigen worden opge knapt. Woensdag 27 t/m vrijdag 29december 4e Open-Cockpit-Dagen Wie heeft het niet eens willen weten hoe het is omjachtvlieger te zijn? Dat kan je nu ervaren, diverse vliegtuigen staan open; jachtvliegtuigen, straaljagers, bommenwerpers, les-en trans portvliegtuigen. Onder deskundige begeleiding wordt de werking van het toestel uitgelegd en wordt je iets over de geschiedenis verteld. Evenementen onder voorbehoud! 30

Nieuwsbrief Militaire Luchtvaart Museum | 1995 | | pagina 30