Donateursdag zaterdag 18 november a.s. Militaire Luchtvaart Museum DE "KLU EN MLD LUCHTVAARTKALENDER 1996" Voor de achtste achtereenvolgende keer is zojuist de nieuwe "KLu en MLD Luchtvaart kalender 1996" verschenen. Naast fotogra fisch materiaal (uiteraard alles in kleur) over de de nieuwste aanwinsten, zoals de C-130H Hercules, de AB-412SP en de Chinook is o.a. ook een fraaie foto van een PBM-5A Mariner op Biak afgedrukt. Verder een fotoselectie van vliegtuigen, die het heden en het verleden van beide dien sten weergeven, zoals de NF-5A, SP-2H Nep tune, Alouette III (Grasshoppers), F-16A, Lynx, F-27M Maritime en Orion. De 13 fraaie kleurenfoto's zijn o.a. afkomstig van de Directie Voorlichting Koninklijke Luchtmacht en Koninklijke Marine en van de fotovlucht Soesterberg. De kalender is voorzien van een spiraalring- systeem en heeft het formaat 23 x 33 cm. Het formaat van de foto's bedraagt 20 x 23 cm., verder is er ruimte voor het aanbrengen van notities. Deze kleurrijke kalender kost 20,- en is o.a. verkrijgbaar bij het Defensie Voorlichtings centrum te Den Haag, de winkel "De Brik" in het Militaire Luchtvaart Museum te Soester berg, de Aviodome-Schiphol, Flash Aviation te Eindhoven, Luchtvaart Hobbyshop te Aal- smeerderbrug en bij diverse WZZ-shops en Scheepstoko's. Tevens door overmaking van 20,- (incl. verzending) op postgiro 2567434 t.n.v. "Korbee: promotie MLD" te Rijnsburg, onder vermelding Kalender 1996. UITGIFTE GELEGENHEIDSENVELOPPE In de serie enveloppen uitgegeven door de Stichting Vrienden van de Traditiekamer Marineluchtvaartdienst verschijnt op 30 oktober 1995 de 25ste enveloppe. Deze enve loppe zal zijn gewijd aan de Vickers Super marine Sea Otter. Filatelistische gegevens Enveloppen: 100 grams papier, formaat 10xl9cm, vierkleurendruk. Frankering: Frankeerzegel 70 cent, "RoofVo gel". Stempels: Filatelistenstempel Den Helder en stempel Marinevliegkamp De Kooy. Adressering: Verwijderbaar etiket. Insluiter: Historisch overzicht van de Vickers Supermarine Sea Otter. Bestellingen: Door storting van fl. 6,00 per stuk op Postbanknummer 4273720 t.n.v. Gelegenheidsenveloppe M.V.K. De Kooy, Den Helder,onder vermelding van 'envelop pe nr. 25'. Om beschadiging te voorkomen kunt U de enveloppe(n) ook onder couvert ontvangen. U dient dan wel ƒ1,- extra over te maken. Bestellingen dienen uiterlijk vóór de datum van uitgifte in ons bezit te zijn en zullen in volgorde van binnenkomst worden behan deld. Bestellingen na de sluitingsdatum die nen te worden verhoogd met ƒ1,- per enve loppe. De verzending geschiedt in de week na de datum van uitgifte. Informatie Bureau O.S.& O., MVK De Kooy, Postbus 10.000, 1780 CA Den Helder, tel. 02230-58888. 27

Nieuwsbrief Militaire Luchtvaart Museum | 1995 | | pagina 27