In actie voor de 1000ste vriend Waarom donateur van de Stichting Vrienden van het MLM? Door het vertrek van het materieel squadron naar de vliegbasis Soesterberg zijn één kantoor gebouw en zes loodsen vrijgemaakt. De gebouwen waren dermate bouwvallig dat sloop niet kon uitblijven. In overleg met de cultuurtechnische dienst van de DGW&T is een soort park plan opgemaakt dat grotendeels in het voorjaar wordt uitgevoerd. In het plan is tevens een nieuw verkeerscirculatieplan opgenomen dat onder andere meer veiligheid moet garande ren voor voetgangers rondom de museumgebouwen. Personeel. Inzake de personeelsproblematiek kan ik U pas informeren zodra concrete feiten bekend zijn. Eerst zullen de conclusies en aanbevelingen moeten worden vastgelegd van de door de Plaatsvervangend Bevelhebber geïnstalleerde werkgroep. Tenslotte wens ik U allen een voorspoedig en gezond 1996. M. Botma, directeur Militaire Luchtvaart Museum In de Nieuwjaarswens eerder in deze Nieuwsbrief werd u aangemoedigd op pad te gaan voor het weiven van nieuwe donateurs. Bij die activiteiten zult u ongetwijfeld gevraagd worden 'waarom moet ik donateur en daarmee vriend van het Militaire Luchtvaart Museum worden?' Voor uw antwoord kan de ingesloten folder met gegevens over het waarom van het MLM en het werk van onze stichting van dienst zijn. Dat geldt ook voor de hierna volgende opsom ming van 'voordelen' van het donateursschap. Bij elkaar nuttige informatie die uw overtui gingskracht en doorzettingsgave bij uw wervingsactie kan ondersteunen. Veel succes met uw inspanning om in 1996 het aantal van 1000 vrienden te verwezenlijken. - Omdat u, zoals velen voor u reeds deden, daarmee blijkt geeft waarde te hechten aan het behoud van een belangrijke collectie historische vliegtuigen en vliegtuigmaterieel van de militaire luchtvaart in Nederland en het voormalige Nederlands Oost-Indië. Als Vriend van het MLM draagt u daadwerkelijk bij aan de instandhouding, uitbreiding en verfraaiing van deze unieke collectie. - Omdat de Vrienden van het MLM in aanmerking komen voor een aantal interessante faci liteiten, t.w.: Het 4x per jaar ontvangen van de Nieuwsbrief met daarin nieuws over museum en stich ting alsmede lezenswaardige artikelen over historische luchtvaartonderwerpen. Deelname aan de jaarlijkse donateursdag, een steeds weer geanimeerde vriendenbijeen komst met voor velen, een reünie-karakter. De stand van zaken bij het MLM en de Stich ting Vrienden, nieuwe aanwinsten in de collectie en aandacht voor een specifiek item uit de historische luchtvaart, staan op het programma. Het als gast bijwonen van bepaalde evenementen in het MLM zoals de officiële opening van tentoonstellingen, presentatie van nieuwe aanwinsten of luchtvaartpublicaties e.d. Uitnodiging geschiedt bij toerbeurt en tot een beperkt aantal. 6

Nieuwsbrief Militaire Luchtvaart Museum | 1996 | | pagina 6