Activiteiten Agenda 1996 Vrijdag 1 maart t/m zondag 15 september Voor vrij Contact Starten maar! Het museum bezit een aantal autenthieke vliegtuig-simulatoren en -trainers. Zeer bijzonder is een MIG-21 simulator. Tijdens deze langdurige periode worden deze simulatoren gedemon streerd. Daarnaast zal te zien zijn wat de moderne computertechnologie mogelijk maakt. Zaterdag 20 april en zondag 21 april Nationaal Museum Weekend Zondag 19 mei10.00-17.00 uur 6e ITAL-DAG "De" dag voor liefhebbers van Italiaanse motoren. Honderden motorfietsen van bekende merken als Aeromacchi, Lambretta, Vespa, Laverda, Moto Guzzi, Agusta e.d. worden getoond door de merkenclubs. De bezoekers met hun eigen motoren vormen een attractie op zich. Zaterdag 6 juli Deelname Open Dag Koninklijke Luchtmacht op de Vliegbasis Twenthe Zondag 6 oktober t/m zondag 13 oktober Nationale Wetenschapsweek Dinsdag 15 oktober t/m vrijdag 18 oktober Luchtvaart-Film-W eek Tijdens de voor de derde keer te houden Luchtvaart-Film-Week is een groot aantal bijzondere Films en documentaires te zien. Het programma is vanaf eind september verkrijgbaar. Zondag 20 t/m zondag 27 oktober 14e Nationale Modelbouw Manifestatie Het op nauwkeurige wijze op schaal bouwen is een veel beoefende en zeer serieuze vrijetijds besteding in Nederland geworden en het bouwen van vliegtuig-, voertuig- en scheepsmodel len heeft voor velen een grote aantrekkingskracht. Ook het bewonderen van de schitterende modellen en demonstraties staan garant voor een dag modelbouwgenot. Voor de deelnemers in de diverse wedstrijdcategorieën zijn diverse prijzen beschikbaar, waaronder een rondvlucht in een historisch vliegtuig. Dinsdag 12 november t/m zondag 16 maart 1997 Jongeman, denk er eens over na Expositie in samenwerking met de Sectie Luchtmachthistorie uit Den Haag over de werving van personeel bij de Koninklijke Luchtmacht, vroeger en nu. Evenementen onder voorbehoud 28

Nieuwsbrief Militaire Luchtvaart Museum | 1996 | | pagina 28