Van het bestuur Als gevolg van het overlijden van penningmeester Franz Wiechmann heeft het bestuur enige acties moeten ondernemen om in de onverwachte vacature te voorzien. Als resultaat daarvan is de heer P.P.A. Moreu. oud medewerker van de N.V. Koninklijke Vliegtuigenfabriek Fokker, bereid gevon den om het penningmeesterschap op zich te nemen. De heer Moreu is geen onbekende voor ons. Hij is donateur van onze 'vriendenkring' en vanaf het begin betrokken geweest bij het werk van de Fokker C.X-projectgroep. Met zijn belangstelling voor en bekendheid met de historische lucht vaart. zal hij een goede bijdrage kunnen leveren aan het bestuurswerk. Gezien zijn positieve instel ling ten aanzien van doel en activiteiten van onze stichting vertrouwen wij erop dat hij zich snel in de financiële zaken zal inwerken. Voorts achten wij het gewenst de ledenadministratie over te hevelen van de penningmeester naar de huidige redacteur van de Nieuwsbrief, de heer Hans Berfelo. Practische overwegingen liggen hieraan ten grondslag, zoals de koppeling van het donateursbestand en de verzending van de Nieuwsbrief, als mede de beschikbaarheid van dataverwerkende apparatuur. Hel aanbod van redacteur Berfelo om de ledenadministratie in de vervolge te gaan verzorgen hebben wij in dank aangenomen. Wij wensen de heren Moreu en Berfelo graag succes toe bij hun nieuwe bezigheden ten dienste van de Stichting Vrienden. II. Dieters Z.K.H. PRINS BERNHARD DER NEDERLANDEN 85 JAAR. Ter gelegenheid van zijn 85ste verjaardag op 29 juni j.l.. heb ik Zijne Koninklijke Hoogheid onder staande felicitatiebrief gezonden: "Heel veel dank Op 8 juli j.l. ontving de voorzitter hel volgende telegram: Kon in klijke Hoogh eid. Mede uit naam van de leden van het College van Advies en van het Algemeen Bestuur, alsmede van de donateurs van de Stichting Vrienden van het Militaire Luchtvaart Museum, moge ik U zeer hartelijk gelukwensen met Uw verjaardag, zaterdag a.s. Dat li. hij het hereiken van Uw 85ste verjaardag nog steeds hijzonder grote belangstelling aan de dag legt voor vele activiteiten, ontwikkelingen en initiatieven in de Nederlandse samen leving vinden wij be wonderingswaardig; het vervult ons tevens met dankbaarheid. Het Jeit dat het Militaire Luchtvaart Museum in Soesterherg daarin telkens ook een plaats krijgt, stellen wij ten zeerste op prijs. Wij wensen U en Uw gezin gaarne een heel feestelijke dag toe. Met gevoelens van de meeste hoogachting; ik verblijf zeer gaarneUw w.g. II. Dieters. Generaal-Majoor van de Koninklijke Luchtmacht h.d. Voorzitter.

Nieuwsbrief Militaire Luchtvaart Museum | 1996 | | pagina 4