Hel MLM bezit een in tamelijk goede staat ver kerende Rolls Royce Kestrel motor. Deze motor zal binnenkort worden geruild tegen een dummy van hetzelfde type, thans in bezit van de Engelsman Guy Black. Het MLM ontvangt daarvoor tevens een stel banden en wielen, inclusief remsysteem, een oliekoeler en diverse andere onderdelen, terwijl nader overleg met Mr. Black betreffende de radiator van deze motor wordt voorzien. Van dezelfde Guy Black kunnen tekeningen worden verkregen voor de bouw van een machine waarmee in eigen beheer de zeskantige baldakijnstijlen kunnen worden gemaakt. Betreffende de verdere uitrusting kan nog wor den aangegeven dat van een particulier een in zeer goede staat verkerend, origineel cockpit windscherm werd ontvangen. Ook werd even- Finse C.X.-romp in KLu C-130 op weg naar Soesterberg. (2) eens van een particulier de toezegging voor levering van een boordklokje ontvangen. In bovenstaand artikel heb ik u naar ik hoop duidelijk gemaakt dat er goede vorde ringen zijn gemaakt bij de realisatie van het Fokker C.X Replica-bouwproject. Het moet echter even duidelijk zijn dat "de race nog lang niet is gelopen" en dat wij nog steeds op zoek zijn naar mogelijkheden tot verdere steun - financiëel danwel anderszins - van het project. Ook op het gebied van instru menten missen wij nog vele zaken! Daarom maak ik gaarne van de gelegenheid gebruik u nogmaals op te roepen ons én uw C.X - project waar mogelijk te steunen. R. d'Hollosy Originele staartsectie. (3) Mallen en tips ondervleugel. (4) Mallen en ribben ondervleugel. (5) 8

Nieuwsbrief Militaire Luchtvaart Museum | 1996 | | pagina 8