april - juli Lam van 't Hof, luchtvaartschilder Ken overzicht van het veelzijdige werk van de luchtvaartschilder Lam van 't Hof en zijn fascinatie voor het fenomeen 'vliegen'. zaterdag 10 mei09.00 - 16.30 uur Nationale ANWB fietsdag Start en controlepunt. maandag 19 mei (2e Pinksterdag). 10.00 - 16.30 uur ITAL-dag "De" dag voor liefhebbers van Italiaanse motoren. Tientallen motorfietsen van bekende merken als Aeromaoehi. Lambretta, Vespa, Laverda, Moto Cuzzi en Agusta worden in een Italiaanse ambiance door de merkenclubs getoond. De bezoekers met luin eigen motoren vormen een attractie op zich. augustus - oktober Jongeman, denk er 'ns over na! Kxpositie in samenwerking met de Sectie Luchtmachthistorie uit Den Haag over de werving van personeel bij de Koninklijke Luchtmacht, vroeger en nu. zondag 5 oktober Nationale Wetenschap- en Teeliniekdag zondag 12 t/m zondag 19 oktober 15e Nationale Modelbouw Manifestatie Tientallen modelbouwers tonen hun prachtige modellen van vliegtuigen, schepen en voertuigen. Daarnaast zijn er demonstraties met varende en vliegende modellen. Voorde modelhouwers zijn in diverse categorieën prijzen beschikbaar, waarondereen rondvlucht in een historisch Havard lesvliegtuig. dinsdag 21 t/m zondag 26 oktober Lucht vaart-Film-Week Tijdens de Luchtvaart-Film-Week is een groot aantal bijzondere films en documentaires te zien. In de ochtend worden documentaires over specialistische en technische onderwerpen vertoond en in de middag algemene luchtvaartfilms. Het programma is vanaf eind september verkrijgbaar. november 1997 - maart 1993 Verborgen vliegtuigen Hoe verbergt u een vliegtuig op de grond en hoe maakt u een vliegtuig onzichtbaar in de lucht? Camouflage en kleurgebruik in de luchtvaart. dinsdag 30. woensdag 31 december 1997 en vrijdag 2 januari 1993 Opeii-Coekpit-Dagen 40 Kvenementen onder voorlwlioud

Nieuwsbrief Militaire Luchtvaart Museum | 1997 | | pagina 40