Voor informatie en aanmelding kunt u zich wen den tot het secretariaat van de Stichting F okker G-l Merellaan 311, 2903 GH Capelle aan den IJssel 4s avonds telefonisch: 010 - 450 43 40 De Stichting Fokker G-l is een organisatie voor geïnteresseerden en liefhebbers van de Fokker G-l. De doelstelling van de stichting is infor matie, feiten, verhalen en onderdelen betreffen de deze legendarische jachtkruiser te verzame len, te rangschikken, te completeren en te reproduceren. Het onderzoek richt zich op het natrekken van elk gebouwd toestel en haar his torie, de constructie en de bouwwijze van het toestel en het opsporen van mogelijke resten van G-l's. De gegevens komen dan middels publicaties beschikbaar. Het is dus een actieve organisatie van vrijwilligers die een deel van hun vrije tijd benutten om al de facetten van de historie van dit sublieme vliegtuig uit te pluizen en te beschrijven. Natuurlijk is dit geen ver plichting maar er is dus de mogelijkheid om onder de coördinatie van het bestuur op vrijwil lige basis te werk te gaan. Hiermee wordt voor komen dat er dubbel werk gedaan wordt en is er de mogelijkheid tips en andere gegevens uit te wisselen met anderen. De gevonden gegevens worden dan onder andere via het blad "G-l InFormatie" verspreid onder de donateurs. Voor een relatief geringe bijdrage, 40,- 50,- buiten Nederland) per jaar. wordt u donateur van de Stichting G-l. Met en voor dat geld: draagt u daadwerkelijk bij aan het onderzoek naar en het behoud van een uniek stuk Nederlandse luchtvaartgeschiedenis ontvangt u het "G-l InFormatie" huisorgaan met de onderzochte historische wetenswaar digheden over de G-l. 28

Nieuwsbrief Militaire Luchtvaart Museum | 1997 | | pagina 28