Op enige termijn zou een mogelijke colocatie van het MLM en het Aviodome in de regio Soesterberg een belangrijk aandachtspunt kunnen vormen. Samenwerkingsmogelijkheden met behoud van eigen identiteit en management zouden daarvoor de basis kunnen zijn. Onze stichting heeft op ver schillende momenten aandacht gevraagd voor een dergelijke colocatie met gebruikmaken van een deel van het Kamp van Zeist areaal. Nadere studie lijkt thans zeker op zijn plaats. Tijdens mijn ruim 18-jarig voorzitterschap heb ik de goede en collegiale samenwerking met de leden van het Algemeen en Dagelijks Bestuur steeds bijzonder gewaardeerd. Ik dank hen ten zeer ste voor hun enthousiaste inzet ten dienste van het MLM en de Stichting Vrienden. Mijn dank gaat ook uit naar de leden van het College van Advies; hun inzicht, suggesties en adviezen heeft het bestuur altijd graag benut en waar mogelijk omgezet in plannen en daden. Vele vrijwilligers hebben een belangrijke rol gespeeld bij onze activiteiten. Ik denk aan de Redacteur van de Nieuwsbrief, altijd op zoek naar interessante kopij; aan de leden van de Werkgroep Gelegenheids Enveloppen Nederlandse Militaire Luchtvaart, een welkome bron van inkomsten en niet in het minst aan de medewerkers van de museumwinkel "De Brik". Enthousiast, onvermoeid en door goed winkelbeheer hebben zij een grote bijdrage geleverd aan de vermogens positie van de stichting en mede daardoor onze steun aan het MLM mogelijk gemaakt. Hartelijk dank aan u allen die zich, hoe dan ook, voor ons werk hebben ingespannen. Ten slotte richt ik mij tot onze donateurs en sponsors. Velen van u behoren al heel lang tot onze stichting. Uw interesse, morele steun en financiële bijdragen zijn van groot belang en vormen een stevige basis voor onze activiteiten. Ik bewaar goede herinneringen aan onze jaarlijkse bijeenkom sten met u en hoop u daar nog dikwijls te ontmoeten. Veel dank voor uw ondersteuning. Mag ik u toch nog langs deze weg voor de laatste keer aanmoedigen om vrienden en kennissen voor onze vriendenkring te interesseren? Gaarne wens ik de Stichting Vrienden van het Militaire Luchtvaart Museum een goede en interes sante toekomst toe en onze nieuwe voorzitter Generaal-Majoor b.d. F.P. Schulte daarbij heel veel succes. Dieters 4

Nieuwsbrief Militaire Luchtvaart Museum | 1998 | | pagina 4