expositie in het luchtvaartmuseum Aviodome verwacht de organisatie van de Nationale Lucht- vaartbeurs dat de belangstelling voor herinneringen aan de Fokker-expositie erg groot zal zijn. Er worden tijdens de eerste dag van de beurs, op zaterdag 7 november om 14.00 uur de Nationale Vliegtuig Herkenningen Kampioenschappen georganiseerd. Hieraan kan iedereen deelnemen, zowel individueel als in teamverhand van drie personen. Deelnemers maken kans op een prijs uit het grandioze prijzenpakket met een waarde van duizenden guldens. Voor de prijswinnaars liggen schitterende prijzen te wachten, waaronder een ballonvaart van een uur bij A-3 Ballon in Harfsen. Standhouders kunnen een kraam reserveren voor 25,- voor een dag en 35,- voor het gehele weekend. Indien standhouders wensen deel te nemen aan de Nationale Luchtvaartbeurs, dienen zij zich op te geven via een inschijfformulier. Dit kan telefonisch worden aangevraagd. Het is raad zaam om vroegtijdig te reserveren omdat ieder jaar de vraag naar standruimte groter is dan de 'beschikbare ruimte. De Aviodome ziet uit naar dit grootse evenement en garandeert belangstellenden gezellige dagen waarbij het aan verrassingen niet zal ontbreken. Het Nationaal Luchtvaartmuseum Aviodome op Schiphol is zowel op zaterdag 7 en zondag 8 november geopend van 10.00 tot 17.00 uur. Tel: 020 4068000. NATIONALE VLIEGTUIG HERKENNINGS KAMPIOENSCHAPPEN 1998 (NVHK '98) De Nationale Vliegtuig Herkennings Kampioenschappen (NVHK) worden dit jaar gehouden op: Zaterdag 7 november om 14.00 uur in de AVIODOME op Schiphol. De NVHK houden in, dat 75 dias van vliegtuigen worden getoond ter herkenning, afwisselend in de categorie civiel, militair en historisch. In het kader van de Grote Fokker Expositie in de Aviodome wordt dit jaar méér dan anders de aandacht op Fokker-kisten gericht Ieder goed herkend vliegtuigtype levert een punt op. Extra ingevulde informatie (bijvoorbeeld ver sie) is uitsluitend van belang bij gelijke score. Het is mogelijk alleen in één of in twee van de categoriën mee te doen of "all round" in alle drie tegelijk. De hoofdprijs is een ballonvlucht met A-3 Ballon te Harfsen (bij Deventer). Om zeker te zijn van deelname is het verstandig u nu al bij één van onderstaande contactpersonen op te geven. De NVHK vormen onderdeel van de jaarlijkse Luchtvaartbeurs in de Aviodome. Dit betekent dat de bezoekers van de Luchtvaartbeurs niet apart hoeven te betalen aan de NVHK. KNVvL-leden krijgen op vertoon van lidmaatschapskaart korting op de toegang tot de Luchtvaartbeurs in de Aviodome. Nadere informatie en opgave van (schriftelijk of telefonisch) van individuele deelnemers en teams bij de contactpersonen: Loet Kuipers, Van Bosseplantsoen 115, 3317 PN Dordrecht, tel. 078-6176301 Gert den Herder, Adderhof 2, 2623 ET Delft. tel. 015-2613928. 30

Nieuwsbrief Militaire Luchtvaart Museum | 1998 | | pagina 30