AANWINSTEN DOCUMENTATIECENTRUM Het documentatiecentrum van het Militaire Luchtvaart Museum heeft onlangs de beschikking gekregen over enkele naslagwerken. Het betreft 7 complete delen "Jane's all the world aircraft" uit de jaren 1933 - 1939, alsmede ca. 6 jaargangen van het tijdschrift "The Aeroplane". Bovenvermelde documentatie, die door het Museum in dank werd aanvaard, werd het MLM geschonken door de heer F. Wijnen, die de boekwerken had verkregen uit de nalatenschap van de heer Muljé. BEDANKT De redaktie ontving onlangs onderstaande brieven van prijswinnaars in de tombola van de onze donateursdag. Rijswijk 31 maart 1999 Middels deze brief wil ik u graag bedanken voor de fijne prijs (vliegtocht) welke ik heb gewonnen. In eerste instantie leek het erop, dat er door meerdere keren van uitstel vanwege ziekte het reisje niet door zou gaan. Maar na alle strubbelingen welke hieraan vooraf zijn gegaan, heeft de piloot enorm zijn best gedaan om er een hele fijne vliegmiddag van te maken. Nogmaals hartelijk bedankt. Een zeer geslaagde prijs, waarvan ik enorm heb genoten. Met vriendelijke groeten dhr G.T.H. v.d. Kooij Veenendaal 28 maart 1999 Hierbij mijn verslag van mijn verkennings-vlucht naar Texel. Na kennis te hebben gemaakt met dhr. Van Maurik en het nuttigen van een kopje koffie, gingen we op pad. We vertrokken met zon van Teuge en gingen naar 3000 voet via Emmeloord en Den Oever om te landen op Texel. Na een kopje koffie en broodje kroket, gingen we op 1500 voet via Emmeloord en Kampen weer terug naar Teuge. Het is met geen pen te beschrijven wat een genot mijn zoon Meivin en ik hebben beleefd. Vooral voor Mei vin was het zijn vluchtdoop. Nogmaals Mr. Van Maurik en vriend Hans, hartelijk dank Met vriendelijke groeten, Meivin en Johan-Carel van Egmond 27

Nieuwsbrief Militaire Luchtvaart Museum | 1999 | | pagina 27