AKTIVITEITEN AGENDA 2000 dinsdag 2 mei t/m zondag 1 oktober Luchtige Kleding Een overzichtstentoonstelling van het kledinggebruik in de Nederlandse Militaire Luchtvaart. Naast de bekende vliegeruitrusting komen ook onverwachte, bijzondere kledingstukken aan bod. dinsdag 17, woensdag 18 en donderdag 19 oktober Open dagen werkplaatsen museum De bezoeker neemt een kijkje achter de schermen van het Militaire Luchtvaart Museum. Het restauratieproject van een Fokker C.X kan van dichtbij bekeken worden. Voor kinderen zal er tijdens deze dag een speciale activiteit zijn. zondag 22 t/m vrijdag 27 oktober Nationale Modelbouw Manifestatie In samenwerking met l.P.M.S.-Nederland organiseert het MLM een grote modelbouw manifestatie. Diverse Modelbouwverenigingen demonstreren hun (radiografisch bestuurbare) modellen van schepen, vliegtuigen, trucks en autos. donderdag 9 november tot dinsdag 1 mei Serge Stone Een overzichtstentoonstelling van werken van luchtvaartschilder Serge Stone. woensdag 27, donderdag 28 en donderdag 29 december Open-Cockpit-Dagen Neem zelf plaats achter de stuurknuppel van een straaljager of een helicopter. Eén keer per jaar, tijdens de Open Cockpitdagen staan de cockpits van verschillende jachtvliegtuigen, straaljagers, bommenwerpers en transporttoestellen open in het Militaire Luchtvaart Museum. Terwijl u in de cockpit zit krijgt u tekst en uitleg van één van de museummedewerkers. Evenementen onder voorbehoud 31

Nieuwsbrief Militaire Luchtvaart Museum | 2000 | | pagina 31