OPROEP Geachte Donateurs, Door de verzekeringsmaatschappij, waarbij de vrijwilligers in het Militaire Luchtvaart Museum collectief zijn verzekerd, is erop gewezen dat de verzekering voor vrijwilligers stopt bij het bereiken van de 75-jarige leeftijd van de vrijwilliger. Dit geldt ook voor de vrijwilligers die werkzaam zijn in de museumshop "De Brik" onder auspiciën van de Stichting Vrienden van het Militaire Luchtvaart Museum. Het gevolg daar van is, dat in de loop van dit jaar en komend jaar een aantal vrijwillige medewerkers helaas moet stoppen. Om de continuïteit in de bezetting van de museumshop "De Brik" te kunnen waarborgen, moeten wij een aantal mensen er bij hebben. Donateurs, die niet al te ver van Soesterberg wonen en die interesse hebben bezoekers van het museum in de museumshop te helpen voor één of meerdere dagen per maand, zijn van harte welkom. Natuurlijk mogen het ook echtparen zijn, waarvan beide interesse hebben. Door het museum wordt, indien gewenst, een kleine onkostenvergoeding gegeven. De museumshop "De Brik" draagt in zeer belangrijke mate bij aan de inkomsten van de Stichting Vrienden van het Militaire Luchtvaart Museum. Belangrijke projecten, zoals de C.X en de P-40, kunnen met die inkomsten worden gefinancierd. De museumshop is open van dinsdag t/m vrijdag van 10.00 tot 16.30 uur en zondag van 12.00 tot 16.30 uur. Bent u hierin ge-interesseerd, maak dan een afspraak met de beheer der of schrijf een kaartje. Het adres is als volgt: C. van Steijn, Verdiweg 65, 3816 KB Amersfoort, Tel: 033-4751005. Tot ziens!!! Cor van Steijn 7

Nieuwsbrief Militaire Luchtvaart Museum | 2000 | | pagina 7