H O M Dli li D Ij 12 E M Jj IT E MLM ONTVANGT BEZOEKER mag zeker substantieel worden genoemd; het over stijgt verre het huidige budget en is zelfs hoger dan wat werd becijferd voor een geheel vernieuwd MLM. Het valt dan ook te verwachten dat de Luchtmachtleiding de consequenties trekt uit de genomen beslissing en de voorwaarden schept dat de inbreng van KLu en MLD iri het nieuwe museum ook inhoudelijk de kwalificatie substantieel verdi ent. Daarvoor zijn dan op redelijk korte termijn per sonele en materieel/financiële middelen vereist, die tot op heden ontbraken. Als Stichting ondersteunen we de nieuwe ontwikkelingen zo goed als in ons ver mogen ligt. Voor het jaar 2002 heb ik twee wensen: Ten eerste hoop ik dat ik later dit jaar niet hoef te schrijven dat in successie uw tweede voorzitter samen met de derde Directeur MLM met de vierde Plaatsvervangend BdL over het vijfde plan voor een (ver)nieuw(d) MLM heeft zitten praten, maar dat deze veelkleurige ballon, evenals de vorige, werd lekgeprikt. Ten tweede hoop ik voor u allen op een voorspoedig, gezond en redelijk vredig jaar, waarin uw zeer gewaardeerde en enthousiaste inzet voor ons muse um tot ieders tevredenheid weer een goed plaatsje vindt. F.P. Schulte, Voorzitter Een feit waaraan traditiegetrouw enige aandacht geschonken wordt. De gelukkige was Henrike Duist uit Bunschoten die haar achtste verjaardag vierde tijdens een kinder feestje in het MLM. In het op 10 oktober j.l. geopende Flying Center werd aan haar, door het Hoofd Afdeling Publiek Jaap van der Woude, namens directie en medewerkers van het Museum, een prachtige bos bloemen overhandigd, alsmede een foto van een F-16 in lijst voor op haar kamer. In de heringerichte sfeervolle Ir Vreeburghal mocht en de kinderen zich vervolgens even een 'echte' vlieger wanen door plaats te nemen in de cockpit van een echte F-16, die door technici van het Museum voor deze gelegenheid was geopend. Na nog een "vlucht" met de hele groep in een Alouette III helikopter werden de kinderen tot besluit getrak teerd op limonade en appelgebak met slagroom in het museumcafé "Escadrille". Hoofd Publiek Jaap van der Woude zet de 100.000ste bezoe ker in het zonnetje. Ondanks een ingrijpende verbouwing, waardoor een van de museumhallen onverwachts enkele weken in het drukste deel van het seizoen gesloten moest wor den voor bezoekers, mocht het Militaire Luchtvaart Museum al op vrijdag 30 november j.l. zijn 100.000ste bezoeker van het jaar 2001 begroeten. 4

Spinner | 2002 | | pagina 4