inhoud Stichting Vrienden van het Militaire Luchtvaart Museum Uitgave van de Stichting Vrienden van het Militaire Luchtvaart Museum Nr 4 april 2002 Beschermheer: Z.K.H. Prins Bernhard der Nederlanden College van advies: Lt.-Gen. b.d. BAC. Droste. Prof. Dr Ir J.L. van Ingen. Dr J.M. Schroder. Prof. Ir H. Tennekes Erelid: H. Dieters Bestuur: Voorzitter: F.P. Schulte Vice-voorzitter: R. Zeijlemaker Secretaris: M. Botma Penningmeester: P.PA Moreu Leden: L.M.M. Baltussen Ir Th A Bierman R. d'Hollosy H.J. de Jong Donateuradministratie: Postbus 178 3769 ZK Soesterberg Redacteur: H.G. Berfelo I e Beaufortweg 15 3711 BWAusterlitz tel. 0343 491657 Hans.Berfelo@wanadoo.nl Foto's omslag: de Bölkow Bö 105, hier vliegend boven Bosnië, is nu te bewonderen in de vernieuwde Vreeburghal. foto: Willem Helfferich. Inzet: Spijker V.2 van de Marine luchtvaartdienst. Vormgeving en druk: Vis Offset Alphen a/d Rijn De Stichting Vrienden van het Militaire Luchtvaart Museum heeft ten doel: Het geven van steun aan het Militaire Luchtvaart Museum te Soesterberg. in al haar recreatieve, educatieve en publicrelationstaken, alsmede het streven naar het instandhouden van een collectie betreffende de geschiedenis van het luchtwapen. Het Militaire Luchtvaart Museum is gevestigd op het Kamp van Zeist aan de Kampweg te Soesterberg. (Voor adressen en openingstijden zie elders in dit blad). Notities uit het Museum Overdracht Bölkow B-37 Spijkers voor de Marinevliegopleiding De Kooy, mei 1940 Recent verschenen Aktiviteitenagenda 3 6 9 25 27 30

Spinner | 2002 | | pagina 2