w Vooruitblik Lam van 't Hofs schil derij Pilots Paradise" hangt in de expositie "In de Picture". Opening Expositie In de Picture In de tweede helft van maart werd de succesvolle expositie Een luchtige kijk op het vliegbedrijf. Aerocartoons van Ton van Andel na ruim negen maanden ontmanteld. Meteen daarop begonnen de voorbereidingen voor de inrichting voor de volgen de expositie, bestaande uit een selectie uit het werk van de leden van de Club van Nederlandse Luchtvaartschilders. De tentoonstelling heeft als titel gekregen In de Picture: Een keuze uit het werk van veertien Nederlandse luchtvaartschilders en is vanaf 4 april voor het publiek toegankelijk. De ope ning werd verricht door de militair-historicus en amateur-schilder Kees Schuiten, oud-directeur van het Rijksinstituut voor Oorlogsdocumentatie. De expositie In de Picture is te bezichtigen in het Militaire Luchtvaart Museum tot 5 oktober aan staande. Nationale Museum Weekend Ook de komende maanden heeft het Militaire Luchtvaart Museum weer een aantal evenementen op het programma staan. Allereerst vraagt het Nationale Museum Weekend, op zaterdag 12 en zondag 13 april, onze aandacht. Dit zal voor een groot deel in het teken staan van het 322 Squadron dat dit jaar zijn 60-jarig bestaan viert. Bij wijze van uitzondering zal het MLM in dit weekend ook op zaterdag open zijn. De openingstijden zijn als op zondag: van 12.00 uur tot 16.30 uur. Open Cockpitdagen Met rasse schreden naderen vervolgens de Open Cockpitdagen. Het evenement dat elk jaar opnieuw een groot aantal bezoekers trekt, vindt plaats op zondag 27 april, dinsdag 29 april, donderdag 1 mei, vrijdag 2 mei en zondag 4 mei. Dankzij de geweldi ge medewerking van vele vrijwilligers kunnen wij ook dit jaar weer vier toestellen in de Vreeburghal en twee toestellen op het middenterrein openstel len. In de Vreeburghal zullen de cockpits van de F- 104G Starfighter, de NF-5B Freedom Fighter, de F- 16A Fighting Falcon en de Alouette III (Grasshopper) voor het publiek open zijn. Bij droog weer zullen op het middenterrein de Fokker F-27 Troopship en de C-47 Dakota toegankelijk zijn. Bij regenachtig weer zullen de twee toestellen op het middenterrein gesloten blijven. Als alternatief zal dan in de Vreeburghal de Bölkow worden geopend. Dr.J.A.M.M .Janssen Directeur Militaire Luchtvaart Museum 6

Spinner | 2003 | | pagina 6