Crossing the Border 35- Speciale intekenkorting Erwin van Loc De Koninklijke Luchtmacht na de val van de Berlijnse Muur Oud luchtmacht- personeel en veteranen kunnen Crossing the Border kopen met een intekenkorting van méér dan 15% op de winkelprijs van 42,50. Als u gebruik maakt van de bon op de achterzijde betaalt u slechts ISBN: 90 12 09957 9 De val van de Berlijnse Muur in 1989 luidde het einde in van de (militaire) confrontatie tussen het vrije Westen en het Sovjetcommunisme. Crossing the Border beschrijft de veranderingen die het einde van de Koude Oorlog bracht voor de Koninklijke Luchtmacht. Deze overzichtsgeschiedenis analyseert de ontwikkelingen binnen de vier pijlers waarop de luchtmachtorganisatie stoelt: jachtvliegtuigen, geleide wapens, helikopters en transportvliegtuigen. Het boek geeft daarnaast antwoord op de vraag hoe airpowerin deze periode werd ingezet. Militairen waren niet alleen actief op het vlak van humanitaire hulpverlening, ook speelden zij een belangrijke rol bij diverse vredesoperaties. 1 daarnaast leverde de Luchtmacht een aanzienlijke bijdrage aan de beëindiging van de Kosovo-oorlog in 1999. Crossing the Border neemt de lezer mee de grens over. naar de wereld van de Koninklijke Luchtmacht in het tijdperk van na de Koude Oorlog. Deze uitgave verschijnt in het kader van het 50-jarig bestaan van de Koninklijke Luchtmacht. Erwin van Loo is verbonden aan de Sectie Luchtmachthistorie van de Staf van de Bevelhebber der Luchtstrijdkrachten. (excl. BTW, verzend- en administratiekosten). Dit bestelformulier is niet bestemd voor actief personeel van de luchtmacht. sdu uitgevers de snelste link naar uw vakgebied IK' Koninklijke Luchtmacht na de val van de Kerlijnte Muur Uitvoering: gebonden, rijk geïllustreerd Omvang: circa 750 pagina's Formaat: 17 x 24 Winkelprijs: 42,50 Intekenprijs: 35,- Bestelformulier op de achterzijde

Spinner | 2003 | | pagina 29