De komende maanden... Op het ogenblik wordt druk gewerkt aan de twee tijdelijke exposities die wij dit jaar hebben gepland. De eerste van die twee heeft betrekking op Condensstrepen en Rooksporen en zal naar verwachting begin juni worden geopend. Inmiddels is de tijdelijke expositieruimte in de Snijdershal, in afwachting van nieuw stevigere panelen, reeds ontmanteld. In de geplande expositie Condensstrepen en Rooksporen kan ook uw fotomateriaal eventueel worden verwerkt. Mocht u opnamen hebben die aansluiten bij het deelthema Condensstrepen. dan is dit welkom (bij voor keur per post). De opening van de expositie vindt begin juni plaats. Ook de voorbereidingen voor de tweede expositie, over 200 jaar Kamp van Zeist, zijn in volle gang. In deze expositie staat een fotoreportage van de fotograaf Mischa Keyser centraal. Diens foto's worden aange vuld met historisch materiaal (objecten, kaarten en oude foto's). De komende maanden vinden er ook weer een aantal bijzondere evenementen plaats, zoals het Nationale Museumweekend op 17 en 18 april en de Open Cockpitdagen (4 tot en met 9 mei). Ook zal Pandemonia Science Theater weer enkele optredens in het MLM verzorgen (12 april, 20 mei en 31 mei). Op de genoemde data voeren de acteurs de voorstel ling 'Hollandse Heli Helden' op. Tenslotte maak ik u er op attent dat op maandag 7 juni een vriendenavond zal worden georganiseerd. Een van de onderwerpen zal dan 60 jaar D-Day zijn. Via de Stichting ontvangt u over enkele weken een uitnodiging voor deze bijeenkomst. Dr. J.A.M.M. Janssen De Hollandse Heli Helden verrichten dit jaar weer vele reddingen in het MLM. 8

Spinner | 2004 | | pagina 8