Stand van zaken en planning. Resumerend: de in belangrijke mate ingerichte romp met canopy heeft nu bijna een complete staart: er zijn vleugel beslagen. een (te repareren) propeller, een motor, wielen en er staat veel in de steigers, zoals blijkt uit onderstaand overzicht van activiteiten. Het gaat goed, maar hulp bij inventarisatie, interpretatie en toegankelijk opbergen van tekeningen en andere documentatie is dringend nodig om de gang er in te houden. Activiteiten per jaar, periode 2007 - 20112) 2007 2008 2009 2010 2011 Aanmaak motorbok X Aanmaak benzinetank met ophanging X Completeren en montage staartwiel installatie X Bekleden van staartvlakken en roeren completeren X Completeren en montage staartvlakken, roeren en trimsystemen X Aanmaak romphek en beplating staartstuk X Bekleden rechter zijde romp completeren X Bekleden linker zijde romp X Aanmaak baldakijnstijlen, afsteuning stabilo, N-stijlen X X Bouw bovenvleugel X X Aanmaak rolroeren en bediening X Aanschaffen condensor, radiator X Aanmaak verspanning stabilo, baldakijn en vleugels X Aanpassing ondervleugels, aanmaak en inbouw bommenrekken X Aanbrengen voorzieningen in ondervleugels X Bekleden ondervleugels X Aanmaak hoofdlandingsgestel X X Overige activiteiten, planning nader te bepalen.1) 2) XX X X 1. Diverse activiteiten worden onderkend, o.a. veel plaatwerk en de montage van het gehele vliegtuig, maar er is nog geen plan voor de uitvoering. De verwachting is dat e.e.a. nog enkele jaren in beslag zal nemen. 2. Zowel hei VTOC als het MLM zullen in de aangegeven periode verhuizen naar nieuwe onderkomens nabij de huidige lokaties. De invloed van deze operaties op het C.X project is nog niet te bepalen. 27

Spinner | 2007 | | pagina 27