Staartwiel met vork en schokbrekerstijl Corrigeren, completeren, pasmaken, inbouwen en aan passen staartwielinstallatie op Project-locatie VTOC Bij de staartwielinstallatie is gekozen voor een ver stelbare starre schokbreker, een oplossing vergelijk baar met die voor het hoofdlandingsgestel. Wiel. as, vork, schokbreker, besturing, ontkoppelinrichting en demper zijn gerestaureerd, aangepast of aange maakt en voorlopig gemonteerd geweest. Nog één correctie van de vorkbuislengte is nodig en een ver betering van de lengteverstelling van de schokbre ker. Daarna kunnen de gaten worden geboord voor de bevestiging van de koppelschijf en de stuurar- men met tapse pennen. De verbinding met het rich tingroer en de keuze voor een van de twee versies centreerinrichting, als te zien op de samenstellings tekening, komen nu aan de orde; aanvullende infor matie is niet gevonden. NB: Staartwielstuurarmen, ontkoppelinrichting, koppeling en demper zijn te zien op de foto van richtingroertrimvlak en aandrijving. Richt ingroertrim en stabiloverstelinrichting completeren, corrigeren, inbouwen en pasmaken op Project-locatie VTOC De stabilo verstelinrichting achter is nagenoeg gereed, geïnstalleerd en met het voorste deel ver bonden: het stabilo kan worden versteld. De trimin- richting voor het richtingroer is nagenoeg gemon teerd en werkt bijna. De verzamelde informatie over de beplating van het staartstuk omvat nog geen detailtekeningen; de constructie zal op basis van enkele foto's moeten worden bepaald. 9

Spinner | 2008 | | pagina 11