Bendix-rem aan C.X wrak, Bergen 1940 Tot besluit Het gaat goed. maar een van de aantrekkelijkheden van het project, het uitzoek- en (be)denkwerk, is drin gend nodig om de gang er in te houden. Enkele men sen met vaardigheden op dit gebied zijn benaderd en hebben zich bereid getoond aan het project mee te werken. Begonnen is inmiddels met het (alsnog) verder inven tariseren van tekeningen e.d. die op de lokatie VTOC aanwezig zijn: dit vordert goed, de verwerking bij het MLM met hulp van vrijwilligers hopelijk ook. Bij het inventariseren rijzen vragen en worden ontdek kingen gedaan die soms nopen tot wijzigen van plan nen of van zaken die al gereed waren! Er moeten bedrijven worden gevonden waar men in staat en bereid is tegen een voor de SVMLM redelijke vergoeding onderdelen voor de C.X replica te maken, ook als meer lucratieve opdrachten voorhanden zijn. Activiteiten per jaar, periode 2007 - 2011 2) 2007 2008 2009 2010 2011 Aanmaak motorbok Aanmaak benzinetank met ophanging Completeren en montage staartwiel installatie Bekleden van staartvlakken en roeren completeren Completeren en montage staartvlakken, roeren en trimsystemen Completeren kabelgeleiding en kabels hoogte- en richtingroer Aanmaak romphek en beplating staartstuk Construeren en aanbrengen onderzijde romp Aanmaak valriemen en bevestiging Bekleden rechter zijde romp completeren Bekleden linker zijde en onderzijde romp Aanmaak baldakijnstijlen, afsteuning stabilo, N-stijlen Bouw bovenvleugel Aanmaak rolroeren en bediening Aanschaffen condensor, radiator Aanmaak verspanning stabilo, baldakijn en vleugels Aanpassing ondervleugels, aanmaak en inbouw bommenrekken Aanbrengen voorzieningen in ondervleugels Bekleden ondervleugels Aanmaak hoofdlandingsgestel Overige activiteiten, planning nader te bepalen. 1) 2) X X X X 1) Diverse activiteiten worden onderkend, o.a. veel plaatwerk en de montage van het gehele vliegtuig, maar er is nog geen plan voor de uitvoering. De verwachting is dat e.e.a. nog enkele jaren in beslag zal nemen. 2) Zowel het VTOC als het MLM zullen in de aangegeven periode verhuizen naar nieuwe onderkomens nabij de huidige lokaties. 3) De invloed van deze operaties op het C.X project is ook nu nog niet te bepalen. X» (x) betekent uitloop; X»X betekent uitstel; (x) betekent begonnen. 4) Van de activiteiten die nog gepland staan voor 2008 zal een aantal moeten doorschuiven naar 2009. *7" 2007 2008 3) 3)4) X» X X X» (x) X» (x) X» (x) X X» X X (x) X X» X X X» X X X X» X X X X X» (x) X X X X X X 14

Spinner | 2008 | | pagina 16