Geachte heer, mevrouw, Op 3 juli 2008 bestaat het Militaire Luchtvaart Museum (MLM) 40 jaar en dat willen wij niet ongemerkt voorbij laten gaan. Voor 2 en 3 juli is een uitgebreid programma voorzien waarin wij onder meer zullen terugblikken op 40 jaar 'MLM'. weertype. De expositie is vanaf medio mei tot eind 2008 te bezichtigen. Kiek de KLu In het kader van zijn 60-jarig bestaan organiseert de Koninklijke Vereniging Onze Luchtmacht in 2008 opnieuw een fotowedstrijd onder de titel Kiek de KLu. Het thema van de wedstrijd is: De Koninklijke Luchtmacht in al haar facetten. De beste foto's worden opgenomen in de KNOVL-kalender 2009. De bekend making van de prijswinnaars vindt plaats in het MLM op vrijdag 23 mei aanstaande. Bij die gelegen heid zal tevens een door de Onze Luchtmacht bekostigd model van de Commonwealth Wackett worden gepresenteerd die deel gaat uitmaken van de KLu-vloot van de Stichting PHantasy in Blue. 40 jaar MLM Begin juli bestaat het MLM 40 jaar en dat willen we niet ongemerkt voorbij laten gaan. De viering van dit jubileum vindt plaats op 2 en 3 juli. De bedoeling is om ook alle vrienden hier uitdrukkelijk bij te betrek ken. Het officiële gedeelte van de viering vindt plaats in de ochtend van 3 juli. De bedoeling is om dan ook een of twee nieuwe aanwinsten te presenteren. Aansluitend volgt er een lunchconcert verzorgd door de drumfanfare van de Koninklijke Luchtmacht. Nadere informatie krijgt u medio mei toegezonden. Expositie Club van Nederlandse Luchtvaart schilders Voor het najaar staat de expositie in het kader van het 20-jarig bestaan van de Club van Nederlandse Luchtvaartschilders gepland. Deze wordt ingericht in de Vreeburghal. De opening vindt plaats op donderdag 25 september. Dr. J.A.M.M. Janssen We zijn daarom op zoek naar beeldmateriaal waarmee we de geschiedenis van het MLM in beeld kunnen brengen. Mogelijk hebt u in de achter ons liggende decennia tijdens uw bezoeken aan het museum foto's of video's gemaakt. Mocht u over zulk materiaal beschikken en wilt u dit tijdelijk aan ons ter beschikking stellen, dan willen wij graag met u in contact komen. U kunt ons bellen (0346-356003 of 0346-356011) of een email (jubileum.museum@gmail.com) sturen. Uiteraard zullen wij u uw materiaal weer zo spoedig mogelijk aan u retourneren. Wij zijn benieuwd naar uw reacties! 3

Spinner | 2008 | | pagina 5