40 jaar Op 25 meij.l. bezocht 'Keep them Rolling' met een aantal voertuigen het MLM Plaatsvervangend Commandant Luchtstrijdkrachten Generaal-Majoor E. Oliemans toonde zich bijzonder ingenomen met de nieuwste aanwinst voor de KLu- vloot van PHantasy in Blue. Hij complimenteerde de bouwer Peter van Hoogstraten met de voltooiing van het toestel en betrok in zijn dankwoord ook Rob van Wijngaarden, destijds één van de vliegers op de Wackett in Nederlands-Indië. De bekendmaking van de prijswinnaars in de fotowedstrijd Kiek de KLu vormde het tweede programmaonderdeel. De eerste prijs ging naar Richard Baars, die een opname inzond van een Chinook. Frans Ouwerkerk behaalde de tweede prijs met een foto van de F-104 Starfighter/poortwachter die ter hoogte van het MLM staat opgesteld langs de A-28. Alle winnende foto's -dertien in getal- zijn opgenomen in de kalender die KNVOL in het kader van het jubileum heeft uitgebracht. Keep them Rolling Keep them Rolling is een landelijke vereniging die zich inzet om historische militaire voertuigen uit de jaren van de Tweede Wereldoorlog rijdend te houden. De Veluwegroep van Keep the Rolling maakte op zondag 25 mei, onder het motto Wheels meet Wings, een rit van Deelen naar het MLM. Daar werden de voertuigen keurig opgesteld als ware het een static show. Het mes sneed zo weer eens aan twee kanten: de inzittenden van de voertuigen konden het museum bezichtigen en onze reguliere bezoekers konden de voertuigen van de leden van Keep them Rolling bewonderen. Kortom: er heerste op deze zondag grote bedrijvigheid op het MLM-terrein. 3

Spinner | 2008 | | pagina 5