Stand van zaken en verwachting. Met name op dit gebied. Er moeten overigens nog steeds bedrij- detailniveau is er heel wat gebeurd en zijn de ven worden gevonden waar men in staat en bereid verwachtingen voor het komend jaar weer hoog is tegen een voor de SVMLM redelijke vergoeding gespannen, zoals blijkt uit onderstaand overzicht onderdelen voor de C.X replica te maken, ook als van activiteiten. In dit overzicht zijn opnieuw enke- meer lucratieve opdrachten voorhanden zijn. Ie activiteiten toegevoegd of aangevuld [aangeduid Over de toekomst van het MLM heeft men elders in met in de le kolom]. dit blad kunnen nemen. Voor wat betreft het C.X project is het streven om het eindproduct bij de offi- Tot besluit. Aan het uitzoeken van zaken en het ciële opening van het Nationaal Militair Museum in bedenken van oplossingen doen inmiddels de "nieu- de expositie opgenomen te zien. we vrijwilligers" mee. die vaardigheden hebben op Activiteiten per jaar, periode 2008 - 2012 2) 2008 2009 2010 2011 2012 3) 4) 3) Aanmaak motorbok X» X Aanmaak benzinetank met ophanging X» (x) Completeren en montage staartwiel installatie X» (x) Bekleden van staartvlakken en roeren completeren OK Completeren en montage staartvlakken, roeren en trimsystemen OK Completeren kabelgeleiding en kabels hoogte- en richtingroer X» Aanmaak romphek en beplating staartstuk X» Construeren en aanbrengen onderzijde romp X» Valgordels en bevestiging wijzigen schoudergordels bestuurder OK X Wijzigen Voetenstuur (en bestuurdersstoel?) i.v.m. Bendix rem (x) X Bekleden romp X» X» X Aanmaak baldakijnstijlen, afsteuning stabilo, N-stijlen X» (x) X X Bouw bovenvleugel X X» (x) Bekleden bovenvleugel X Aanmaak rolroeren en bediening X» X» X Aanmaak condensor, Aanschaffen Aanmaak radiator X» X X Aanmaak verspanning stabilo, baldakijn en vleugels X» X Aanpassing ondervleugels, aanmaak en inbouw bommenrekken OK Aanbrengen voorzieningen in ondervleugels (x) X Bekleden ondervleugels X» X Aanmaak hoofdlandingsgestel X» (x) Aanmaak plaatwerk (x) X X Overige activiteiten, planning nader te bepalen. 1) 2) X X XXX 1. Diverse activiteiten worden onderkend, o.a. diverse stroomlijnprofielen en de montage van het gehele vliegtuig, maar er is nog geen plan voor de uitvoering. 2. De invloeden van de verhuizingen van het VTOC en het MLM zijn ook nu nog niet te bepalen. 3. X betekent verwachting; X» (x) betekent uitloop; X»X betekent uitstel; (x) betekent begonnen. 4. OK betekent gereed. 26 (X) (X) (X)

Spinner | 2009 | | pagina 28