O Collectie um. Hier werden zij geïnformeerd over de vorderin gen bij de restauratie van de Lockheed L-l 2A en de bouw van de Fokker C.X. Evenals in 2008 ondervon den we tijdens het Nationaal Museumweekend weer uitstekende medewerking van Pandemonia Science Theater. Als landelijk thema was dit jaar gekozen voor "de kunst van het verleiden". Door middel van een puzzeltocht konden de bezoekers op zoek gaan naar hun vliegpartner. Dank gaat uit naar allen die bij de organisatie van dit evenement betrokken zijn geweest. Aanpassingen op museumterrein Het museumcafé wordt uitgebreid met een serre De Breguet Atlantic kan nu worden bewapend met een dummy torpedo In de vorige Spinner werd al aangekondigd dat de herinrichting van het Flying Center voor dit jaar op de agenda staat. Zoals het er nu naar uitziet, zullen we binnenkort met dit project starten. Tevens zal de bewegwijzering van het museum worden geop timaliseerd. Er wordt gekeken naar verschillende mogelijkheden om de bezoekers op een duidelijkere manier te informeren over het publieksaanbod van het museum. Daarnaast wordt het museumcafé op dit moment uitgebreid met een serre, wordt het ter ras vernieuwd en uitgebreid en wordt het meubilair zowel binnen als buiten vervangen. Op deze manier hopen we nog beter in te kunnen spelen op de wen sen en behoeften van het publiek. Ook heeft het dak van de Vreeburghal groot onderhoud ondergaan. Alle maatregelen illustreren dat we alles in het werk stellen om onze bezoekers de komende jaren ook nog op het Kamp van Zeist in alle opzichten een prettige ambiance te kunnen bieden. Torpedo Breguet Atlantic Sinds 2007 heeft het MLM een Breguet Atlantic in zijn collectie, een Long Range Maritime Patrol (LRMP) vliegtuig dat was uitgerust voor het opsporen en eventueel vernietigen van onderzeeboten. Het kon maximaal acht torpedo's van het type MK44 en MK46 voeren. Dankzij de goede samenwerking tus sen de Luchtmacht en de Bundeswehr kon de Breguet op 26 november 2008 worden 'bewapend' met een dummy torpedo.

Spinner | 2009 | | pagina 5